26 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Gönderen Editor Tarih Kasım - 25 - 2013

26 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Oğlak – Kova – Balık – Koç – Boğa – İkizler – Yengeç – Aslan – Başak – Terazi – Akrep – Yay

26 kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Gökyüzü, iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere işaret etmekte. Her şey yoluna girmeye çalışıyor ve zaman sizin lehinize işliyor. Siz yeter ki suskunluğunuzu muhafaza ederek akışa ayak uydurun. Finansal konularda ağır ilerleyen işleriniz hızlanmaya başlıyor ve rahatlıyorsunuz. Özel yaşamınızda da uzun zaman sonra huzur ve mutluluk sizlerle. İletişime verilen önem ve karşılıklı anlayış, aşkı küllerinden alevlendirirken tadını çıkarın. Bekar Oğlak’lar, sizler de bugün alacağınız bir mesaj, haber ya da telefonla heyecanlanabilirsiniz.

26 kasım 2013 Kova Burcu Yorumu
Gökyüzü, iş ve özel yaşamınızda uyumlu davranışlarınızın getireceği avantajlara işaret etmekte. Bugün hayatın akışı ile bütünleşmenin keyfini çıkaracaksınız. İşinizle ilgili önemli görüşmelerinizi bugün gerçekleştirmeye özen göstermeli ve isteklerinizin üzerine giderek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle duygusal bağınızın kuvvetlenecek, sevgiyle gelen güç birliği yaşamınızın her safhasına olumlu olarak yansıyacak. Aile büyükleri ile ilgili sağlık veya özel sorunları olan Kova’lar, bugün sezgileriniz ve olumlu yaklaşımlarınızla bu konularla ilgili keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.

26 kasım 2013 Balık Burcu Yorumu
Popülaritenizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Bugünü akıllıca değerlendirdiğiniz takdirde çok ciddi kazanımlar elde edebilir, yurt dışı kaynaklı konularda önemli bir görev alabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken, çevrenizdeki negatif insanların etkisinde kalmadan ve hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmek olmalıdır. Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden, hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız, insanların üzerinizde baskı kurmalarına fırsat vermiş olursunuz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsin yoğun ilgisi sizleri memnun edecek. Özellikle yeni bir ilişkinin içinde Balık’lar, karşılıklı sevgi ve anlayışın tadına vararak, özel hayatın yaşama bakış açınızı nasıl da olumlu yönde değiştirebildiğinin farkına varacaksınız.

26 kasım 2013 Koç Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, sezgilerinizin olağanüstü güçlü olduğuna işaret etmekte. Sezgilerinizi iş hayatınızda kullanmalı ve sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Bugün önemli iş görüşmelerinizi başarı ile yapabilir, isteklerinizi kolaylıkla kabul ettirebilirsiniz. Finansal konularda beklediğiniz bir ödeme günün ilk saatlerinde gelebilir. Özel yaşamınızda ise kıskanç bir arkadaşınızın haddini aşan konuşmalarını sakinlikle dinleyin, doğru kelimeleri doğru anda ifade ederek, siz izin vermedikçe hiç kimsenin sizi üzemeyeceğinin farkına varmasını sağlayın. Özel yaşamınızda ise duyguların yoğun ve güçlü olduğu bir gündesiniz.


Gökyüzü, yüksek enerjiniz ve çekiciliğinizle tüm çevrenizde etkili olacağınız bir günü müjdeliyor sizlere. Varlığınız bulunduğunuz her yeri ışık gibi aydınlatacak. Yaşamın omuzlarınıza yüklediği ağırlığı bilgelikle ardınızda bırakabilmenin hafifliği, doğru düşünmenizi ve doğru kararlar alarak bunları uygulamanızı sağlayacak. Bugün iş hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir sizler için. Sürpriz teklifler alabilir, dostlarınız aracılığı ile kariyer hayatınızda güçlü bir oluşumun içinde başrolü kapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz, auranızdaki müthiş enerji karşısında size daha da yakınlaşarak, size olan sevgisini her fırsatta her şekilde ifade edecektir.

26 kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, iş hayatınızda yaşanacak gelişmelere ayak uydurmakta zorlanabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Zihninizi başka şeylerle meşgul etmeden, işinize odaklanmanız olası pek çok sorunun önüne geçmenizi sağlayacaktır. Özellikle finansal konularda, alacak verecek gibi işlemlerde dikkatli davranın. Günün ilerleyen saatlerinde, kontrollü olduğunuz taktirde kendinizi çok daha huzurlu ve dinamik hissedebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün eş ya da sevgilinize ilginizi gösterin ve ona sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirmekten çekinmeyin. Aşk, bugün hayatınızda miladınız olsun.

26 kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Gökyüzü, tüm olumlu etkilerini yansıtıyor bugün yaşamınıza. Bırakın hayatı olumsuz yönleri ile değerlendirmeyi, takılıp kalmayın geçmişin derinliklerine. Anı yakalayın ve enerjinizi yükseltin. Güneş her gün doğuyor ve siz sağlıkla günü karşılıyorsanız, yaşama dört elle sarılın, şükretmek için ne kadar çok şeye sahip olduğunuzun farkına varın. Bu hayat sizin, kontrol sizde! Rotanızı belirleyin ve dünü ardınızda bırakarak günün peşinden gidin. İş ve özel yaşamınızda isteklerinizi hayata geçirmek için mücadele edin ve unutmayın; “Hayat daima cesaret sahibi olan, hedeflerinin peşinden giden cesur insanları mükafatlandırır.”

26 kasım 2013 Aslan Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, iş ve özel hayatınızda dengeleri sağlamakta zorlanabileceğinize işaret etmekte. Kendinizi baskı altında hissedebilir, alınganlık duygunuzla söylenen her şeyden farklı bir mana çıkarma eğiliminde olabilirsiniz. Bunu yapmayın! Söylenenleri doğru anladığınızdan emin olun ve sizi gerçekten seven insanların yapıcı eleştirilerini önemseyin, iletişime önem verin. İş hayatınızda tartışmadan uzak bir gün geçirmeniz, ilerleyen günlerde sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise karşı cinsten hoş jestler söz konusu. Ruhunuzu okşayacak keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Gökyüzü bugün, ikili ilişkilerinizde 3. şahıslardan kaynaklanan problemlere karşı takınacağınız tutumun fazlası ile önem taşıdığına işaret etmekte. Kimin ne dediğine bakmadan, ne düşündüğünüze ve ne hissettiğinize önem verin, iç dünyanıza yönelerek hareket edin. Bugün kendi doğrularınıza sahip çıkmalı, sevdiğiniz ve sizi seven insanlara haksızlık etmemelisiniz. İş hayatınızda da etki altında kalmadan, bildiğiniz doğruları savunarak hareket edin. Özel yaşamınızda evli Başak’lar, eşinizin finansal konularda yaşayacağı keyifli bir olay (zam, terfi vb.) günün sürprizi olabilir.


Gökyüzü bugün, ailevi problemlerin düzeleceğine işaret etmekte. Hiçbir çaba karşılıksız kalmaz. Sizler de çabalarınızın karşılığını sevgi ve hoşgörü ile almaya başlıyorsunuz. Sakin ve kararlı tavrınız yakınlarınızın size olan tutumunu olumlu yönde değiştirmelerini sağlayacak. İş hayatınızda ise takdir toplayacağınız, pratik davranışlarınızla insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağınız bir gündesiniz. Hedefiniz çözüm olsun ve kalbinizin size verdiği mesajları kabul ederek hareket edin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle ilgili alacağınız haberler karşısında sevineceksiniz ve anlayacaksınız ki hiç kimse yaşattığını yaşatmadan payına düşeni olumlu ya da olumsuz olarak almadan deneyimlemiyor hayatı. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler, iş hayatınızda karşılaşacağınız bir insan dikkatinizi çekebilir ve yeni bir ilişkiye sürpriz bir şekilde adım atabilirsiniz.

26 kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu
Bugün, eş ya da sevgilinizle ilgili konularda gerginlikler söz konusu olabilir. Size karşı sergilediği kıskanç tavırlar sabrınızı taşırabilir. Sakinliğinizi koruyun fakat sizi hırpalamasına da izin vermeyin. Gerçekten seviyor ve sevildiğinize inanıyorsanız ılımlı yaklaşın ve rahatsızlığınızı, mutsuzluğunu ifade ederek birlikte çözüm arayın. Eğer kalbiniz ve zihniniz çelişki içindeyse, bitirmeniz gereken bir ilişkinin yorgun kahramanı olmaktan vazgeçin. İş hayatınızda ise maddi gelişmeler söz konusu olabilir. Terfi, zam alabilir ya da yeni bir pozisyon değişikliği yaşayabilirsiniz. İletişime önem verin ve size sunulan fırsatı iyi değerlendirin.


Gökyüzü bugün, yükselen enerjinizle hayranlık uyandıracağınıza işaret etmekte. Bugün neyle karşılaşırsanız karşılaşın, çözüm odaklı hareket edin ve kazanın. İş hayatınızda beceri ve yetenekleriniz finansal anlamda yükselişi de beraberinde getirecek sizlere. Özel yaşamınızda ise gölgeli günler sona eriyor. Eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun olduğu, aşkın tutkusunun yüksek olduğu zamanlar… Eşinize veya sevgilinize ilginizi göstermekten çekinmeyin, ve bir olun. Hayatın güzelliklerini birlikte fark edin ve paylaşın.

Cevapla

Anket

  • Cep Telefonunuz Var mı?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası