25 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Gönderen Editor Tarih Kasım - 24 - 2013

25 Kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Gökyüzü iş hayatınızda yüksek enerjiniz ve iş disiplininiz sayesinde tüm dikkatleri çekeceğinize işaret etmekte. Kıskançlıkların ve takdirlerin yoğun olduğu bir gündesiniz. Bunun bilinci ile hareket edin. Yeni bir iş, yeni bir proje, önemli bir görüşme gerçekleştireceksiniz. Bilmelisiniz ki hedefi 12’den vurdunuz. Yeteneklerinizi konuşturun ve kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin desteğini görmek, sizleri bir hayli mutlu edecek ve ondan aldığınız cesaret ve sevgi ile başarılı bir sürecin kapılarını kararlılıkla aralayacaksınız. Bekar Oğlak’lar sizlere bugün daha önce soğuk davrandığı halde yakınlaşma çabası içinde olan kişilere şüphe ile yaklaşın. Duvarlarınızı o kişinin size yaklaşmasını engelleyecek kadar yükseltin.


Yaşam kaynağı güneşin burcunuzda seyrine başlaması ile birlikte yeni başlangıçlar ve şanslı bir dönemin içindesiniz. Yaşamınızda karanlıklar, belirsizlikler ve üzüntüler ardınızda kalıyor. Bu süreci iyi değerlendirin ve geçmişte yaşadıklarınızdan dersler çıkararak geleceğinizi belirleyin. İşinizle ilgili konularda sizden yaşça büyük ve tecrübe sahibi insanların uyarılarını dikkate alın ve her şeyi ben merkezli değerlendirmekten uzak durun. Ben demenin sonucu size pahalıya mal olabilir. Özel yaşamınızda ise bitişin ardından gelen başlangıçla ayağa kalkacak, doğru insanın yaşamınızda olmasının pozitif enerjisi ile güçleneceksiniz. Evli Kova’lar, sizler ise eşinize olan baskın tavırlarınızı kontrol altına almalısınız. Hem suçlu hem de güçlü bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız.

25 Kasım 2013 Balık Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda ilk sözü söyleyen, ilk tepkiyi veren tarafın siz olmamanız gerektiği yönünde uyarıyor sizleri. Bırakın ilk tepkiyi başkaları versin, siz fikriniz sorulursa beyan edin. Susmanın mükafatını günün ilerleyen saatlerinde alabilirsiniz. Bugün maddi konularda arkadaşlarınızın taleplerine karşı hayır demeyi bilmelisiniz. Aksi halde geri ödenmeyecek bir borcu bekler durursunuz. Özel yaşamınızda ise kendinizi daha önce olmadığınız kadar cesaretli hissedebilirsiniz. Rahatsız olduğunuz konuları hiç ortamı yokken gündeme getirerek, gereğinden çok fazla tepkiler verebilirsiniz. Hiç tahmin etmediğiniz karşılıklar görebilirsiniz. Öfkenizi kontrol edin ve tepkilerinizi ilk anda vermemeyi öğrenin. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde devam etmesini istiyorsanız iletişime önem vermelisiniz. Rahatsızlıklarınızı, beklentilerinizi ilk anda ifade etmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.


Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda gözünüzü kulağınızı dört açmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık dikkatsizlik başınızı fazlası ile ağrıtabilir. Yaptığınız işleri iki kez kontrol etmeniz olası zorlukların önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise huzurun hakim olduğu bir gün. Eşinizden gelecek güzel bir mesaj, güne yüksek bir enerji ile başlamanıza vesile olacaktır. Yine bugün eşiniz aracılığı maddi anlamda rahatlamalar ve yeni bir ev, yeni bir ev eşyası ile sevinebilirsiniz. Bekar Koç’lar bugün arkadaşlarınızdan alacağınız teklif ve davetleri cevapsız bırakmamalısınız.


Gökyüzü iş hayatınızda haklı olduğunuz konularda planlı ve diplomatik davranarak hakkınızı aramanız için destekliyor sizleri. Ne kadar üzerinize gelinirse gelinsin öfkenizi yenin. Olabildiğince sakin davranın ve planlarınızı başarı ile uygulamaya koymak için uygun zamanı bekleyin. Bunu yaptığınız anda şah ve mat: Galip sizsiniz. Dostlarınız sayesinde tanıyacağınız yeni insanlarla kuracağınız iyi diyaloglar sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmeye doğru adım adım yürüyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin işi ile ilgili konularda yaşanacak sürpriz gelişmelerle moral bulacaksınız. Bu güzel olayı bir kutlama yaparak taçlandırabilirsiniz.

25 Kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün işinizle ilgili emin olmadığınız, kaygı ve şüphe duyduğunuz konularda risk almamanız için uyarıyor sizleri. Parlak zekanızın hakkını vermeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle ortaklıkları olan İkizler burçları, bugün ödemelerle ilgili kontrolü mutlaka yapmalısınız. Ortağınızın sizin bilginiz olmadan kendi başına kararlar almasına izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle kıskançlık yüzünden tartışabilirsiniz. Sizin arkadaşlarınızla olan ilişkinizi farklı boyutlara çekmesi tahammül sınırlarınızı aşabilir. Bekar İkizler burçları, sizler de bugün tanışacağınız size ilgi ile yaklaşan insanlara güvenerek hareket etmeyin üzülebilirsiniz.

25 Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda keskin kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. İçinize sinmeyen konularda sessiz kalmamalısınız. Kafanıza takılan soruları çalışma arkadaşlarınız ve işverenlerinizle paylaşmalısınız. Bu sayede üretkenliğiniz artacak, kendinizi rahatlamış hissederek işinize tam anlamı ile adapte olabileceksiniz. Eşinizin ikinci evliliğiise ilk evlilikten kaynaklanan hukuksal problemler canınızı sıkabilir. Eşinizin bu konudaki duyarsız davranışları ise ciddi bir tepki vermenize ve ilişkinizi sorgulamanıza sebep olabilir. Ne karar alacaksanız alın, öncelikle sakin olmalı ve anlık öfkenize yenilmeden hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Yengeç’ler, bugün sevdiğiniz insandan evlilik teklifi alabilirsiniz.


Gökyüzü gerçek dostlarınızın jestleri ile iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Umudunuzu yitirdiğiniz konularda bir yarış atı gibi şaha kalkabilir, doludizgin giderek hedefinize başarı ile ulaşabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize olan güveninizin en büyük mükafatıdır bu belki de. Finansal konularda ise başvuru ve istekleriniz kabul görebilir. Kredi, zam gibi talepleriniz olduysa bugün güzel haberi alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşanan nahoş bir durum yeniden karşınıza çıkabilir ve var olan huzurunuzu kaçırabilir. Eş ya da sevgilinize dürüst olmalı, hatta bu durumda onun da desteğini isteyerek hareket etmelisiniz. Bekar Aslan’lar bugün hoş olmayan yaklaşımlar içinde bulunan sevgilinize iyi bir ders verebilir, ilişkiyi daha da ilerlemeden sonlandırabilirsiniz.

25 Kasım 2013 Başak Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün duygusal zekanızı doğru kullandığınız takdirde, ilişkilerinizi dengeleyerek rahat ve huzurlu bir gün geçirebileceğinize işaret etmekte. Bugün içinden çıkmakta zorlandığınız işlerinizi gündeme alabilirsiniz. Yüksek enerjiniz sayesinde başarılı olur, birlikte çalıştığınız yöneticilerinizin de takdirini kazanabilirsiniz. Özel yaşamınızda bekarsanız sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınızda hızlı ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli Başak’lar sizler de eşinize olan sevginizi göstermiş olmanın karşılığını, sevgi ile hazırlanan bir sürprizle görebilirsiniz. Güzel anların kıymetini bilin ve keyfini çıkarın.

25 Kasım 2013 Terazi Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün ne kadar kararlı ve kendinize güven duyarak hareket ederseniz, o denli kazançlı çıkacağınıza işaret etmekte. İşinizle ilgili kaygılarınız, çalışma arkadaşlarınızla sıkıntılarınız varsa bugün yetkililerinizle görüşebilir ve onların desteğini alarak problemlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Bugün önemli bir iş teklifi alabilir, yeni bir projenin başına getirilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın beklentilerinizi görmezden gelmesi, duygusallıktan uzak davranışları ona olan sevginizi köreltebilir ve ilişkinizi bitirme yönünde kararlar alabilirsiniz. Bekar Terazi’ler iş arkadaşlarınızdan birinin can sıkıcı ilgisine ciddi şekilde tepkinizi koyabileceğiniz bir gündesiniz.

25 Kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün el attığınız her işte başarılı olabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Olağanüstü sezgilerinizi sonuna kadar kullanın. Kararlı oluşunuz, işinize olan hakimiyetiniz haklı başarıyı da beraberinde getirecektir. Çalıştığınız şirketin tüm yetkililerinin yeterli olamadığı bir konuda, ortaya atacağınız parlak fikriniz çözüm olurken kariyer hayatınızın dönüm noktasını da gerçekleştirebilirsiniz. Yeter ki sezgilerinize güvenin ve fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin. Aşk hayatınızda ise geçmişte yaşanan, kalbinizde taşıdığınız bir aşk hikayesi yeniden gündeme gelebilir. Siz bu ani gelişme karşısında nasıl davranmanız gerektiğini belirlemekte zorlanabilirsiniz. Bunu yapmayın, duygularınıza güvenin ve aşkın güzelliğine teslim olarak hareket edin.

25 Kasım 2013 Yay Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşadığınız sorunları büyütmeden, çözüm odaklı hareket etmeniz için destekliyor sizleri. Haklılığınızın kabul göreceği ve iş birlikleri ile güçlenerek sorumluluklarınızı yerine getirirken, destek göreceğiniz bir gündesiniz. Finansal anlamda beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da birkaç gün içinde istediğiniz doğrultuda gerçekleşecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin işi gereği yapacağı ani bir yolculuk söz konusu olabilir. Anlayışlı davranın ve sevdiğiniz insana gereksiz kıskançlıklar yapmamaya özen gösterin. Güvenin ve saygının olduğu bir beraberlikte şüpheye yer vermemelisiniz. Bekar Yay’lar, sizler de bugün hiç beklemediğiniz bir arkadaşınızın size duygularını açıkça ifade etmesi karşısında büyük bir şok yaşayabilirsiniz. Problem şu ki, arkadaşınız evli olabilir.

Kaynak: Hürriyet Aile

Cevapla

Anket

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası