24 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Gönderen Editor Tarih Kasım - 23 - 2013

24 Kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün gerçekçi davranışlar içinde bulunmaktan uzaklaşacağınıza işaret etmekte. Gerçekleri yok sayarak, öfke ile hareket edebilirsiniz. İsyankar tutumunuz hem iş hem de özel yaşamınızda ciddi yaralar açmanıza ve yaralanmanıza sebep olabilir. Özellikle evli Oğlak’lar, fedakarlık ve sevgi dolu bir evliliği yıkmak istemiyorsanız bu duygunun sizi esir almasına izin vermemelisiniz. Pişmanlık, telafisi olmayan olayları önlemeye yetmeyebilir. İlişkisi devam eden Oğlak’lar, sizler de iş hayatınızda yaşadığınız her olumsuz olayı ilişkinize yansıtırsanız huzurunuz bozulabilir.

24 Kasım 2013 Kova Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunlukla, geçmişin olumsuz izlerini silmenizi sağlayacak. Çok uzun zamandır beklediğiniz an buydu belki de. Öfkenizi, acılarınızı; aklınızla yenebilmenin, bilgeliğinizle üstün gelmenin ve ilahi adaletin tecelli etmesinin mutluluğunu yaşayacağınız özel bir gündesiniz. İş ve özel yaşamınızda dengelerin yerine oturmaya başladığı bu süreçte yeteneklerinize güvenin. Sezgilerinizin sesine kulak verin ve ilerleyin. Olumlu sonuçlar elde edeceğinize emin olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ruh ve bedeninizdeki olumlu değişimin etkisi ile karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacaksınız.


Gökyüzü bugün özel yaşamınızda, konular üzerinde bir hayli düşünceli olup kararlar alacağınıza işaret etmekte. Beraber olduğunuz insana duyduğunuz sevgi ve güveni sorgulayacağınız, sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Emin olun, sezgileriniz sizi yaşadığınız ikilemden kurtarabilecek kadar kuvvetlidir. İş hayatınızda ise bir takım engeller yaşansa da kıvrak zekanız ve haklarınıza sahip çıkar tarzda yaklaşımlarınızla hepsinin üstesinden geleceksiniz. Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün alım satımlar konusunda da çok şanslısınız. Böyle bir düşünceniz söz konusu ise günü iyi değerlendirmelisiniz.

24 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün çevrenizde olan biten her türlü olaya karşı sessiz ve tepkisiz kalmanız için uyarıyor sizleri. Finansal konularda risk almaktan uzak durmalı, cazip teklif ve ısrarlara aldanmamalısınız. Bugün fiziksel olarak çekiciliğiniz oldukça yüksektir. İyi bir uyku uyumuşçasına dingin ve huzurlu olmanın getirdiği avantajı gün boyu yapmanız gerekenler için kullanın. Özel yaşamınızda ise günlerdir yaşadığınız gerginlik ve huzursuzluk sizleri hırpaladı. Ancak küllerinizden yeniden doğmanızı sağlayacak sağlıklı kararlar almanızı sağladı. Şimdi aldığınız kararları başarı ile uygulayın ve içsel mutluluğunuzu her şeyden önce tutarak hareket edin.

24 Kasım 2013 Boğa Burcu Yorumu
Gökyüzü yaşamınıza her bakımdan istikrarın hakim olacağına işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda yaşadığınız haksızlık, adaletsizliklerin sonu geldi. Sizin için en doğru ve güzel olanın gerçekleşeceği özel günlerdesiniz. Şartlar ne kadar zorlayıcı olursa olsun hayata sıkı sıkı tutunun ve mükafatınızın çok büyük olacağına tüm kalbinizle inanarak hareket edin. Özel yaşamınızda sessizlik, mutluluğa giden kapanın anahtarı sizler için.

24 Kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu
Bugün gergin ve huzursuz bir ruh halinde olabilir, kendinizi ifade edecek sözleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Her şey üzerinize geliyor gibi hissedebilirsiniz. Haksız da sayılmazsınız. İş ve özel yaşamınızdaki belirsizlik karşısında isyan edebilir ve kendinizi şiddetli tartışmaların içinde bulabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışın ve mümkün olduğu kadar az konuşun. Kelimeler ağzınızdan hesapsızca dökülerek çok farklı anlamlar içerebilir ve düzgün ilişkileriniz bile bozulabilir, dikkatli davranın.

24 Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Gökyüzü iş ve aile hayatınızda sizin dışınızda gelişen olaylara adapte olmanız ve sabırlı davranmanız için uyarıyor sizleri. Sabırsız davranırsanız zararlı çıkabilirsiniz. Kısa süreli gecikmeler ve işlerin beklediğiniz şekilde ilerlemesi biraz zaman alabilir. Ailevi ilişkileriniz bugün önem kazanmakta. Onların sevgi ve ilgisini karşılıksız bırakmamalısınız. Korku, kaygı ve endişelerinizle size olan yaklaşımlarının sevgi ile olduğunu anlamalı, gereksiz düşüncelerle zihninizi meşgul etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise fırtınadan önceki sessizliği dağıtmanın zamanı geldi. Duygularınızı özgür bırakın ve içinize biriktirdiğiniz her şeyi cesurca ifade edin. Kaybetmek korkusundan bir an evvel sıyrılmaya çalışmalısınız.


Gökyüzü burcunuzun temsilcisi güçlü Aslan figürünün tüm yansımasını ruhunuzda hissederek, bunun verdiği gücü doğru kullanacağınıza işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda dengesizlikleri seçimlerinizle dengeleyecek, yaşamının size sunduklarına sahip çıkarak hareket edeceksiniz. Huzurlu ve keyifli bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın haksız eleştirilerine sessiz kalmayacak ve adil olmasını sağlayacaksınız. Haksızlık yaptığı anda özür dilemenin ne kadar kıymetli ve doğru bir davranış olduğunu anlayacak.


Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda saplantılı düşüncelere takılıp kalmamanız için uyarıyor sizleri. Güvendiğiniz insanlarla düşüncelerinizi ve içinde bulunduğunuz durumu dürüstçe paylaşın ve onlarında görüşlerini alın. Önemli kararlar, anlık duygusallıklarla alınırsa pişmanlıkları da beraberinde getirebilir sizler için. Özel yaşamınızda eşinize olan kırgınlığınızı ifade ederken hırçın bir tutum içinde olmamaya özen gösterin. Sevgi anlayışla güçlenir ve yücelir, bunu aklınızdan çıkarmadan hareket edin.

24 Kasım 2013 Terazi Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün çalışma hayatının içinde olan Terazi’leri, birlikte çalıştığınız insanların yaşadığı ekonomik krizden dolayı yaşanabilecek sorunlara karşı uyarıyor. İşinizle ilgili ani bir değişiklik yaşanabilirsiniz. Panik yapmayın ve akışa ayak uydurun. Korkuya kapılır, bu değişikliği kabul etmeden isyankar bir tutum içine girerseniz işinizden olabilirsiniz, dikkatli davranın. Evli Terazi’ler eşinizin ekonomik dengeyi sağlayamaması ve sizi suçlayıcı şekilde hareket etmesi duygularınızı incitebilir. Daha doğrusu hem suçlu hem de güçlü bir tutum içinde olabilir. Sakin olun ve onun da sakinleşmesini bekledikten sonra evliliğin kutsal bir kurum olduğunu uygun bir dille ifade edin. Kutsal olanın ne kadar kıymetli olduğunu ona hatırlatın.


Gökyüzü bugün zihninizin bir hayli karışık olacağına işaret etmekte. İsteklerinizi ve yaptıklarınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Geçmişte size doğru gelen şeyler bugün gelmeyebilir. O dönemlerde istemeden de olsa sergilediğiniz davranışlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Bu duyguyu olumsuzluk olarak algılamaktansa kendinize yaptığınız bir öz eleştiri olarak değerlendirin. Kendinize yeni bir yol çizebilir ve bundan sonrası için içinizdeki sesi dinleyerek doğrularınızı hayata geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ortaklıkları olan Akrep’ler, bugün resmi dairelerle ilgili konularda bir takım aksaklıklar söz konusu olabilir. İletişim gücünüzü ortaya koymalı ve aksi gelişen olayları lehinize çevirebilirsiniz.

24 Kasım 2013 Yay Burcu Yorumu
Gökyüzü, yoğun iletişimin getireceği şanslara işaret etmekte. Bugünlerde hedeflerinizi yükseltmeli ve duygusallığınızın, cesaretinizin önüne geçmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Ruhunuzda yükselen pozitif enerjiyi, iş ve eğitim hayatınızda en iyi şekilde değerlendirebilir, hayalini kurduğunuz düşlerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı konularda yaşanacak sürpriz gelişmeler sizlere yeni kapıları aralayabilir. Yüksek mevkilerde bulunan insanlardan gelecek destekler alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Yay’lar, yaşanan onca hayal kırıklığından sonra eşinizin pişmanlığını tüm kalbiyle, sevgisiyle anlamış olması ve bu duygularını size hissettirmesi ile ilişkinizde hiç olmadığınız kadar mutlu bir başlangıç yaşayabilirsiniz.

Kaynak: Hürriyet Aile

Cevapla

Anket

  • Düşünce Gücünün Etkisine İnanıyor musunuz?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası