Popüler iOS oyunları

Bir çok kişiye göre en iyi oyunların bulunduğu iOS’da bir çok oyun seçeneği bulunuyor. Eğer hangisini oynasam diye düşünüyorsanız, önerilerimize göz atmanızda fayda var.

Metal Slug X


Birçoğumuzu zamanında atari salonlarına hapseden efsanevi oyun Metal Slug X şimdi iOS’da. Oyunun kontrollerini dokunmatik ekrana çok güzel uyarlayan SNK PLAYMORE, daha öncede serinin 1. 2. ve 3. oyunlarını da mobil cihazlara port etmişti.

Eski orijinal atmosferine hiç dokunulmadan başarılı bir şekilde uyarlanmış olan bu oyunu sakın kaçırmayın. AppStore’dan 6,99 TL’ye satın alabilirsiniz.
iPhone/iPad i için buradan indirebilirsiniz.
Editörün Puanı: 4/5

Journey to Hell


Bulkypix’in beklenen oyunu AppStore’da yerini aldı. 2012’nin son çeyreğinde duyurulan Journey to Hell için birçok video yayınlamıştı. Grafikleriyle ön plana çıkan oyundan beklentiler çok büyüktü.

Maalesef ki Bulkypix, bu beklentilerin çok azını karşıladığını söyleyebiliriz. Oyunun, çevre ve karakter modellemesi gerçekten çok başarılı. Ancak düşmanlara ateş ettiğimizde çıkan kan efekti ve silahların efekti vasat düzeyde. Umarız güncellemeyle bu sorunları çözerler.
Journey to Hell 6,99 TL fiyat etiketiyle AppStore’daki yerini aldı.

iPhone/iPad için buradan indirebilirsiniz.
Editörün Puanı: 3/5

Sonic Dash


Oyuncuların mobil platformda en sevdiği oyun türü şüphesiz ki “Sonsuz Koşu”dur. Temple Run ile başlayan bu furyaya şimdi Sonic de katıldı. Söz konusu Sonic olunca, insanın aklına direk sürat geliyor. Bu yüzden koşarken biraz başınız dönebilir. Daha öncede haberini yaptığımız Sonic Dash iOS platformları için yayımlandı.

Sonsuz koşumuzda, yolumuza Sonic’in klasikleşen düşmanları çıkıyor. Bu iğneli yaratıklara dokunduğumuz an topladığımız altınlar bir anda yok oluyor. Aynı tüm Sonic oyunlarında olduğu gibi.
SEGA daha öncede birçok oyununu mobil platformlar için yeniden düzenlemişti. Bakalım SEGA cephesinden yeni oyunlar gelecek mi?
Sonic Dash 3,59 TL fiyatla AppStore’da yer alıyor.
Editörün Puanı: 4/5

iPhone/iPad için buradan indirebilirsiniz.

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir