Oyun kalesi ile enfes yemek oyunları

kalebanner

Daha önce yazmış olduğumuz oyunlarla ilgili yazılarda sıklıkla bahsetmiştik. Erkek çocuklar nasıl ki babalarının araba ve futbol gibi düşkünlüklerinden yola çıkarak bu kategorideki oyunlara ilgi gösteiryorsa kız çocuklarıda annelerinden almış oldukları genetik ve sosyal etkenlerden ötürü genellikle yemek oyunları, giysi giydirme oyunları veya alışveriş oyunları gibi kategorilere ilgi göstermektedir. İşte bugün yazacağımız bu yazımızda oyunkalesi.com yemek oyunları kategorisinde kız çocukların oynayabilecği en güzel oyunlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Direk kategori hakkında bilgi vermeden önce dilerseniz oyunkalesi.com hakkında küçük bir tanıtım gerçekleştirelim.

Oyunkalesi.com

Yaklaşık olarak 8 yıla yakın bir süredir flash oyun sektöründe faaliyet göstermekte olan oyunkalesi.com 40′ ın üzerinde oyun kategorisinde toplamda 1000in üzerinde yerli ve yabancı yapımcılar tarafından üretilmiş oyun hacmine sahiptir. Sitede yer alan oyunların tamamı editörler tarafından incelenerek eklendiği için çocukların psikolojisini kötü ve olumsuz şekilde etkileyebilecek herhangi bir unsur kesinlikle barındırmamaktadır. Oyunkalesi.com üzerinde ayrıca çocukların zeka gelişimini sağlayan zeka oyunları kategorisinde bir çok özel oyun bulunmaktadır.

Yemek oyunları

40 farkıl kategoriden oluşan oyunkalesi.com da en çok dikkat çeken oyun kategorilerinden bir tanesi şüphesiz yemek oyunları nın yer aldığı kategoridir. Bu kategoride mutfak ile ilgili bir çok oyun çeşidine rastlayabilirsiniz, yemekten kastımız elbette sadece ana yemekler değil. Pastalar, börekler, çörekler ve hatta içecek oyunları bile yer almaktadır. Bu kategoride en çok oynanan oyunlardan birtanesi de dondurmacı oyunu dur. Bu oyunumuzda dondurma dükkanı işleterek para kazanmaya çalışacak ve daha sonra kazandığımız paralar ile dondurma dükkanımıza yeni ürünler alabileceğiz.

Sizde bu güzel oyunları oynamak isterseniz tek yapmanız gereken google chrome ( kullandığınız başka tarayıcıda olabilir ) adres bölümüne www.oyunkalesi.com yazıp sitemizi ziyaret etmek.

Şimdiden sitemizde oyun oynayacak tüm oyuncu arkadaşlara iyi eğlenceler dileriz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir