Zeka geliştirici android uygulaması

Unlock Your Brain adı verilen anroid cihazlar için geliştirilen bu uygulama, zeka geliştirici bir kilit ekranı açma uygulamasıdır. Kelimelerin baş harflerinden oluşan UYB bu uygulamaya matematik işlemleri yapmanızı sağlıyor.

Unlock Your Brain, telefon ve tabletlerinizin kilit ekranında devreye girerek, matematik işlemleri yapmanızı sağlayarak kilidin açılmasını sağlayan bir uygulama.

Verimlilik kategorisindeki Unlock Your Brain, 9,5 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.0 olan uygulama, Android 2.2 ve üstü sistemlerde çalışıyor.

Unlock Your Brain‘i kullanmaya başlamadan önce kısa bir alıştırma bölümünden geçmelisiniz. Ayrıca önemle belirtmekte fayda var.Arayüz başlatıcı olarak standart Android arayüzünü değil Unlock Your Brain uygulamasının arayüzünü seçmelisiniz. Uygulama bu izini kilit ekranında matematik işlemleri çözebilmeniz için istiyor.

Çoğu Android telefonda kilit ekranları aşağı yukarı aynı. Unlock Your Brain uygulamasını çalıştırdığınız zaman, kilit ekranında çıkan işlemi çözmek için sorunun cevabını kilit ekranına sürüklüyorsunuz.

Yapamayacağınızı düşünüyorsanız Skip ile ekranı işlem çözmeden açabilirsiniz. Burada daha ayrıntılı bilgi mümkün değil çünkü Android arayüzleri her ne kadar birbirine benzese de bazı telefonlardaki arayüzler (Samsung’da Touchwiz, HTC’de Sense gibi) farklılık gösterebiliyor.

Zeka geliştirici android uygulaması                      Unlock Your Brain

Her kilit açışınızda çözdüğünüz işlemler kayıt altına alınıyor. Uygulamanın İstatistik bölümünden istatistiklerinize bakabilirsiniz. Şematik görselle istatistiksel bilgileri zenginleştiren uygulamada, telefonun kilidini günde kaç kez açtığınız, hızınız, başarı yüzdeniz ve atlamalarınız görülüyor. İstatistikler günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak görüntülenebiliyor.

Uygulama ücretsiz olarak geliyor, ancak bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulama için satın almalar bulunuyor. Mesela sadece toplama işlemini kullanabiliyorsunuz. Çıkarma, çarpma ve bölme için Brain Store’dan satın almalısınız. Premium paketi satın alırsanız uygulamayı daha ayrıntılı ve özellikli bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Unlock Your Brain uygulaması hoş bir arayüz ile geliyor. Renk tonları, grafikleri ve yazı fontları ile çok başarılı bir arayüze sahip olan bu uygulama, matematik işlemleri çözmeyi sevenler ve zekasını geliştirmek isteyenlere hitap ediyor.

indirmek için buraya tıklayın

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir