Google Play Store ikinci yaşına girdi

Google’ınuygulama mağazası Google Play Store, birinci yaşını doldurarak ikinci yaşına girdi. Google’ın Play Store’in doğum günü için  video yayınlandı ve doğum günü şerefine ücretsiz  uygulamalar sundu.

Android platformu oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Mart ayından önce Android Market adındaki uygulama mağazasının yerini 1 senedir Play Store aldı.

Sadece uygulama indirebileceğiniz bir yer olmayan Google Play Store; müzik, film ve kitap gibi pek çok içeriğe ulaşabiliyorsunuz. (Türkiye’de sadece uygulama mağazası açık)

6 Mart itibariyle birinci yaşını kutlayan Google Play Store, yüzde 50 indirim kampanyasına başlamış durumda. Bu kampanyaya şimdilik Türkiye’deki uygulama mağazasından faydalanamıyoruz. Kampanyaların Türkiye’deki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki uygulamaları cihaza yükleyebilirsiniz.

yaş günü

Önümüzdeki dönemlerde ülkemizdeki sayfada da indirimleri görmeye başlayabiliriz. 1-2 günlük süreç içerisinde siteyi sıklıkla kontrol etmekte fayda var.
Google’ın Play Store için hazırladığı videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Kayak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir