Evrenden Torpiliniz Var!

Geçmişte bir yazıda ilginç bir konudan bahsetmiştik. Siz karar vermeden 6 saniye önce bilinçaltı sizin yerinize kararı veriyordu. Gerçekten ilginç. Demek ki bilinçaltı çok büyük bir etkiye sahip.

İşte bunu kullanarak bu başlığı attık. Evrenden torpiliniz var eğer ki siz bilinçaltınızı kullanmayı biliyorsanız. Hayatta başarılı olan insanları gözden geçirdiğinizde karşınıza her zaman aynı şeyler çıkar.  Eğer pozitifseniz, hayatta size pozitif davranacaktır.

İster bunu din anlayışı ile yorumlayın, ister maddesel olarak… Bunun adına ister bilinçaltı diyin, ister tanrı inancı, ister Allah isterseniz doğa, isterseniz evren…

Sonuç olarak sizin kimden ne istediğiniz önemli. Siz isteyin, ama sürekli isteyin, gerçekten isteyin, içinizde hissederek isteyin. Bu durumda sahip olacağınızın garantisi kesindir. Sadece biraz zaman alabilir o kadar.

Bununla ilgili çok fazla örnek karşımızdayken güne mutsuz uyanmanın bir anlamı yok. Olumsuz düşüncelerini hayatınızdan çıkarın ki sizi engellemesinler. Her zaman olumlu düşüncelerle dolaşın ve olumlu olayları isteyin.

Unutmayın bilinçaltı olumsuz cümleleri ayıramayabilir. Yani siz “Başarısız olmak istemiyorum” dediğinizde bilinçaltınız bunu “Başarısız olmak istiyorum” şeklinde yorumlayabilir. Kararlarınızı ve isteklerinizi çok net bir şekilde ortaya koymanız gerekecektir. Bunun için buradaki yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Siz yeter ki isteyin. Gerisi gelecektir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir