R: Toshiba Servis İzmir – 444 7 404

Bilgisayar çağımızın gereklerinden birisidir. Olan biten her şeyi neredeyse tüm dünyayı bir tık ile elimizin altında bulabilmekteyiz. Her ne kadar çoğu kişinin savunduğu görüş bu sistem insanları tembelleştiriyor da olsa elinizde ki bilgisayar ile dünyanın her yerine ulaşıp istediğiniz her işlemi yapabilirsiniz. Teknolojinin tüm hareketlenmelerini içersinde taşıyan bilgisayar insanoğlunun en büyük icadı olarakta görülmektedir. İlk sıralarda aldığınız bilgisayarın sadece fiyatına bakarız kalitesi aklımızda olmaz. Ama kullanmaya başladıktan sonra yavaş çalışma, sık sık virüs girme olayları olunca şikayet etmeye başlarız.

Toshiba Servis İzmir

Sizler de bu şikayetlerde bulunmak istemiyorsanız Toshiba tam aradığınız ürünlere sahiptir. Hem kaliteli olup hem de fiyatları uygun olan bu ürünler sade ve sadece Toshiba da mevcuttur.

Her bilgisayar gibi toshiba dan aldığınız bilgisayarlarda da arıza çıkma olasılığı vardır. Örneğin; sistem kurulumu mu lazım veya fan değişikliği mi aklınıza bilgisayar ile gelebilecek her şeyin en kalitel ive en hızlı şekilde bakım ve onarımı Toshiba özel servis İzmir olarak sizlere sunmaktayız.

Toshiba Servis Telefonları İzmir

444 7 404 numarasından bizlere ulaşıp bilgisayarınızı teslim ettikten sonra ürününüzün arıza tespiti yapılıp sizin onayınızdan sonra onarımına geçilecektir. Kısa südre arıza gösteren sorun çözülüp tekrar bilgisayarınız hizmetinize sunulacaktır.

Biz Toshiba özel servis İzmir olarak en iyi fırsatları siz bizi seçen değerli müşterilerimize sunmak için çabalıyoruz. Tem amacımız ise sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaktır.

http://www.toshibaservisizmir.net

Similar Posts

One Comment

 1. TOSHİBA  MÜŞTERİ  İLETİŞİMSİZLİK  MERKEZİ  (CALL  NOT CENTER)

  Toshiba  laptopumun  formatlanması  500 GB diskin  C/D/E/F ye bölünmesini ve  recovery cd sinin  gönderilmesini  arıza talep formunda yazmıştım.

  ödenecek miktar bana mesaj gelir gelmez ödemeyi yaptım  fakat  sanki muhasebe ile  servis ayrı  dünyalarda yaşıyorlar  ki yaptığı m ödemeyi göremiyorlar  defalarca  ödeme  yapınız mesajı  ile  rahatsız ediliyorum.her seferinde  de dönüş  yapmama rağmen notlar alınıyor yine ..! yeniden..!  ama  meğerse boşu boşuna imiş  en son bıktırdılar  ödemeye ilişkin  beceriksizliklerinden  dolayı dekontu  gönderdim defalarca aradım online  sevis takip formundaki açıklamada müşteriye ulaşılmadı  yazılı

  850  telefon hatları da ayrı bir rant kapısı  orayı her seferinde   aradığımızda 10-15 dk ancak cevap veriliyor  bu yüklü bir telefon faturası demektir. Bu da haksız bir kazanç numaranın rantlı bir numara yerine ücretsiz /normal bir GSM/ya da sabit hat olmalıdır  

  20 günde teslim aldığım laptopumu n  hard diskini isteğimin dışında ikiye  bölünmüş  ve recovery cd  gönderilmemiş.ve hemen müşteri  iletişimsizlik merkezlerini aradım şöyle böyle  gereksiz savunmalar  yapıldı defalarca  yaptığım telefon kayıtları  inkar edeceklerdi  ama  arıza talep formunda zaten isteklerim yazılmış  neyi inkar ediyorsunuz  ve  geldiği gibi aynı saatte kargo ya iade ettim bakalım bir format kaç ayıma mal  olacak …!

  Lütfen  müşteri iletişimsizlik merkezini yeni jenerasyon okur yazar ve  koordinasyonu güçlü bir  kadro ile donatalım yoksa toshiba ya  yazık olur…..!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir