R: Siemens Servisi Bornova – 444 1 494

Gönderen Editor Tarih Ağustos - 16 - 2012

Bornova Siemens servisi, müşterilerine yerinde ve kaliteli hizmet içeriği sunan bir firma olmaktadır. Firma bünyesinde gerçekleştirilen servis uygulamaları, alanında uzman personel kadrosu tarafından sağlanmakta ve bu şekilde her ürün sorunsuz bir şekilde bakım ve onarıma alınabilmektedir. Haftanın 7 gün 24 saati müşterilerini ağırlayan Bornova Siemens servisi, kapıda ödeme imkanları ve uygun ödeme koşulları her zaman için müşterilerinin yanında olmaktadır.

İzmir Servis

Ayrıca hızlı ve güvenilir servis hizmetleri ile çalışmalarına devam eden Bornova Siemens servisi, çevre semtlere de servis imkanı sunarak oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. İzmir Servis Diğer yandan beyaz eşyaların periyodik bakım ve onarımları yine Bornova Siemens servisi sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Bornova Siemens Servisi

Beyaz eşyaların yedek parça değişimlerinde 2 yıl ürün garantisi ile hizmet sunan Bornova Siemens servisi, oluşan sorunların en kısa sürede üstesinden gelerek hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Bornova Siemens Servisi Siz de Bornova Siemens servisinin internet sayfasına girerek ilgili telefonlardan müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve taleplerinizi belirterek beyaz eşyalarınızın uzmanlar kontrolünde bakım ve onarım altına alınmalarını sağlayabilirsiniz.

Cevapla

Anket

  • Cep Telefonunuz Var mı?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası