Facebook hesabı sigortalatma!

Ülkemizn internette en çok ziyaret edilen sitesi Facebook’tur.Öyle ki dünyada en çok Facebook kullanan ülke sıralamasında da Türkiye 7.sırada yer almaktadır.

Facebook’un bu kadar çok kullanılması insanlara değişik iş alanları bulmasını sağladı.Türkiye’deki büyük sigortacılık şirketlerinden biri olan Güneş Sigorta,Facebook hesabını sigortalatma hizmetini başlattı.Şimdilik ücretsiz olarak sigortalatma işlemi yapsada ileriki dönemlerde ücretli olacaktır.Şuanda 8000 civarında sigortalama işlemi yapılmıştır.Ücretlendirmede yasal düzenleme olmadığı için henüz yapılmamaktadır.

Sigortalatma işlemi yapan kullanıcuılar,profilini kaybederse kullanıcılar  bilgileri, e-mail adreslerini girerek oluşturacakları tek kullanımlık PIN ile www.sosyalmedyamguvende.com’da  hesabına ulaşabilecektir.

facebook

Uygulama hesabın ele geçirilmesini engelleyemiyor ancak böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında kullanıcılara anılarına yeniden kavuşma imkanı sunuyor.Yani kullanıcı sigortalatma yaparsa o gün itibariyle Facebook hesabı firma tarafından arşivleniyor.Ayrıca sigortalatma yapan kullanıcılar şirketin Facebook Sigortası’na ait bir de sertifikaya sahip oluyorlar.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir