|

En pahalı laptop ne kadar?

Hiç merak ettiniz mi? En pahalı laptop ne kadar?Bir milyon dolarlık laptop Vertu tarafından üretildi.
Elektronik ürünlerin pahalı versiyonları hakkında konuşmayı çok seviyoruz. Bugün Vertu diye bir marka varsa ve sosyete içerisinde bu marka popüler olduysa bu şöhretini çok konuşulmasına borçlu. Luvaglio isimli lüks ürünler üreten şirket de benzer bir strateji üzerinden giderek astronomik fiyatlı bir laptop piyasaya sürüyor.

Bir milyon dolar fiyat biçilen laptop 17 inç LED ekrana ve 128 GB depo alanına sahip. Ancak dizüstü bilgisayarı bu kadar pahalı yapan unsur tabi ki donanım özellikleri değil. Özel tasarım kasaya sahip olan cihaz elmas tuşlara sahip. Bunun yanında laptopun tamamı pahalı materyallerden üretilmiş.

Mashable‘da yer bulan haberde henüz bir markaya sahip olmayan laptopun tamamen kişisel tercihlere göre üretileceği belirtiliyor. Kullanılacak pahalı taşların cinsini belirleyebilen müşteriler tasarım sürecine de müdahale edebilecekler.

en pahalı laptop

Bir milyon dolarlık laptopu kim alır diye düşünüyorsanız malesef yanılıyorsunuz. Vertu ve diğer lüks ürünler gibi zenginliklerini doya doya yaşamak isteyen Rus ve Arap milyarderler mutlaka bu cihazın da peşine düşecektir.

Son olarak Vertu Android işletim sistemli ilk modeli olan Vertu TI‘ı piyasaya sürmüştü. Donanım olarak oldukça zayıf olan cihaz 10 bin dolar etiketle raflardaki yerini almıştı.
Kaynak:sosyalmedya.co

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir