Ayakkabı Fırçası Yapımı

Gönderen Editor Tarih Nisan - 21 - 2012

Günlük kullanımda ayakkabılarınızın tozunu almak için eğilip doğrulmak istemeyen kişiler için geliştirilmiş bir ürün yapacağız sizlerle. Tabi bu ürün çift kullanımlı. İsterseniz yanlar ve altını temizlersiniz isterseniz üstünü ve yanları temizlersiniz.

Bunun için gerekli malzemelerimiz tahta parçaları vidalar ve ayakkabı fırçaları. Bu arada eğer çok hor kullanmayacaksanız tahta parçaları yerine kontraplak kullanabilirsiniz.

Gelelim yapımına:

Öncelikle ayakkabı fırçasının fırça kısmı ile tutma kısımlarını birbirinden ayırıyoruz.

.

.

.

.

Kontraplak parçalarını uygun bir şekilde kestikten sonra deneme amaçlı fırçaları üzerine koyup deneyebilirsiniz. Daha sonra bu parçaları birbirine sabitleyerek diğer parçaya geçeceğiz.

.

.

.

Fırçaların pozisyonlarını ayarlayarak gerekli boşlukların ve yüksekliklerin ayarlanmasını sağlıyoruz. Eğer bir sorun göremiyorsunuz o zaman yapmanız gereken tek şey vidalar yarımı ile parçalarınızı birleştirmek. Fırçaları sabitledikten sonra diğer parçaları da birbirine sabitleyerek sağlam bir yapı oluşturuyoruz.

.

.

Ve son olarak artık hazırız. İstediğimiz zaman ayağımızı arasına sokup çıkararak rahatlıkla temizleyebiliriz. Bu arada başlangıçta da dediğim gibi ister ters isterseniz düz bir şekilde kullanabilirsiniz. Mesela aşağıda gördüğünüz resimde düz bir şekilde ayakkabının altını temizleyecek şekilde kullanılıyor.

Cevapla

Anket

  • Cep Telefonunuz Var mı?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası