Google mağazası!

Google’da kendi ürünlerini kendisi satmak için kendi mağazasını açacağı konuşuluyor.Yıl sonuna doğru açması bekleniyor.Google’ın ürünlerini kendi adı ile açacağı perakende mağazalarında satacağı ve bunun sayesinde kullanıcıların ürünler ile bire bir temas halinde olabileceği iddia edildi.
Teknoloji devlerinin birçoğu kendi adı altında mağazalar açarak ürünlerini direk olarak burada satıyorlar. Bu sayede kullanıcılar arada herhangi bir aracı firma kullanmadan ürünler ile temas halinde bulunup, istekleri olduğu zaman anında yetkililere ulaşabiliyor.
Bu şekilde mağazası olmayan şirketler ise farklı perakende mağazacılarında ürünlerini satarak kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor. Bu markalardan biri de Google. Gelen bilgilere göre Google, kendi perakende mağazalarını açarak, cihazlarını ve teknolojilerini buralarda sergilemeyi düşünüyor.
Ver ordan bir Google Glass diyebilecek artık vatandaşlar.

9to5Google sitesinin haberine göre Google, kullanıcılarına ürünlerini daha hızlı ulaştırmak, ürünler le bire bir temas halinde bulundurmak, istekleri ve şikayetleri dinlemek adına perakende mağazacılığına bu yıl içerisinde adım atacak.

Açılacak olan mağazalarda Nexus cihazlar, Chromebook bilgisayarlar ve Google Glass gibi ürünler yer alacakken, mağazaların en büyük yararı kullanıcıların ürünleri almadan önce test edebilecek olması olacak.
Yıl içerisinde birden fazla mağaza!

google magazası  google mağazası
Yine yapılan habere göre açılacak olan bu mağazaların tüm operasyon yetkileri Google’ın elinde bulunacak ve bu yıl içerisinde bir değil birden fazla mağaza açılacak. Daha öncede bu şekilde bir iddia çıkmış ancak Google’ın iddiayı yalanlaması ile son bulmuştu.

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir