Geç Kalmak İçin Geç Kaldınız!

Yaşınızı bilmeseydiniz, kaç yaşında olurdunuz? O zaman sanırım olmak istediğiniz yaş ortaya çıkıyor. Hemen bir düşünün. Sizin beyniniz hangi sayıyı verdi? Geç kalmak için geç kaldınız hemen o yaştan yaşamınıza başlayabilirsiniz.

Kim bilir ne hayalleriniz vardı ve bu hayaller peşinde ne kadar koştunuz. İşte bütün bu hayalleri gerçekleştirmek istemez misiniz? Mesela sınıf birincisi olmak için hala vaktiniz var. Her gün geri kalan yaşamınızın ilk günü.

Beyniniz sizin adınıza hayaller kuruyor ve istiyorsa demek ki içinizde bu hayalleri gerçekleştirecek enerjiyi de görebiliyor demektir. Yalnız bütün bunlar imkansız hayalleri gerçekleştirmeniz için geçerli değildir.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için biraz inanca ihtiyacınız olabilir ve bu inan başka insanlar tarafından size altın bir tepsi içinde sunulmayacaktır. Öncelikle kendiniz kendinize inanın daha sonra ise yapacaklarınızı kendiniz, kendi mutluluğunuz için yaptığınızı unutmayın.

Mutlu olmak için ne yapmazdınız? Hayır geç kalmadınız şimdi yerinizden kalkın ve düşünün. Ne yapmak istiyorsunuz, ne zaman yapmak istiyorsunuz, nasıl yapabilirsiniz…

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir