Annemize Kolye

Gönderen Editor Tarih Mayıs - 5 - 2012

Anneler günü artık çok yaklaştı. Daha önceleri annemize yapabileceğimiz bir hediyeyi sizlerle paylaşmıştık bu sefer yeni bir hediye paylaşmak istiyoruz.

Bu hediyemizi de yine kendimiz yapacağız. Henüz bir hediye almadıysanız ve hediyenizi kendiniz yapıp hediye etmek istiyorsanız işte o zaman bu hediye tam size göre.

.

.

.

.

Öncelikle gerekli olan malzemeler ile başlayalım. Resimde de gördüğünüz gibi gerekli olan malzemelerimiz kibrit kutusu yapıştırıcı ve boya.

.

.

.

.

İlk olarak kibrit kutumuzu boyuyoruz. Fazla sulu bir boyama olmamasına ve kibrit kutusunun içininin yamulmamasına dikkat edin. Ayrıca boyadıktan sonra da mutlaka kurutun.

.

.

.

.

.

.

Şimdi de kendimize bir kaplık seçiyoruz. Bu kaplık kibrit kutusunun üzerini kaplamamıza yardım edecek.

.

.

.

.

Kibrit kutusunun üzerine yapıştırıyoruz.

.

.

.

.

.

En son aşamada bu şekilde bir görünüm elde etmeniz gerekiyor. Eğer isterseniz üzerine bir not, bir kurdele veya bir çiçek yapıştırabilirsiniz. Daha sonra bir kurdele ipi yarımı ile kolye zincirimizi oluşturuyoruz. Bunu bir bez yardımı ile de yapabilirsiniz.

Daha sonra kibrit kutusunun içine kendi resminizi güzelce kesip yapıştırıyoruz. Açtığımızda görünecek şekilde yerleştirip son olarak kontrol ediyoruz.

Artık her şey hazır.

.

Böyle bir görünüm elde ettiyseniz başardınız demektir. Kolay gelsin.

Cevapla

Anket

  • Teknoloji tasarımda hangi kategori ile ilgileniyorsunuz?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası