Boru Lamba

Tesisatçı işi bir lamba. Eğer su borularına karşı özel bir ilginiz varsa veya bu boruları ben çok güzel bir dekor haline getirebilirim diyorsanız bu çalışmamız size göre.

Tesisatçıların kullandığı su borularını ve dirseklerini kullanarak hazırlayacağınız bu çalışmada gerekli olan tek malzeme sizin yaratıcılığınıza kalmış uzunluktaki borular ve dirsekler. Biz basit ve sade olarak düşündük fakat siz evinizin veya odanızın durumuna göre değişiklikleri yapabilirsiniz.

.

.

.

.

.

.

İlk olarak yapmamız gereken alt sabitleyeceğimiz tabanı oluşturmak. Bunun için gerekli olan iki adet dirsek bir adet T şeklindeki 4 ağız ve sabit kalması için ayaklar.

.

.

.

.

.

Daha sonra ampulümüzü koyacağımız uzunlukta bir yükseklik belirliyoruz. İsterseniz bunu daha değişik şekilde yapabilirsiniz. Bu arada tasarruflu ampul kullanmanız sizin için ve kötü sonuçları engelleme açısından iyi olacaktır.

.

.

.

.

.

.

.

.

Boruların içinden kablolarımızı geçirip elektrik kabloları için yapılmış siyah bant ile elektrik kaçağı olmasını engelledikten sonra ampulümüz yanmaya hazır olacaktır. Düşük voltlu ampullerle çalışmanız ve bir adaptör yardımı ile akımı ve voltajı düşürmeniz sizin için ve tasarruf açısından iyi olacaktır.

.

.

.

.

.

.

.

Ve son olarak tasarımımız hazır. Anahtarımızı açtıktan sonra yanında kitabımızı okuyabiliriz artık.

Kolay gelsin.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir