6 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

6 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları Cuma

06.12.2013 Bugünkü Burç Yorumları
Oğlak – Kova – Balık – Koç – Boğa – İkizler – Yengeç – Aslan – Başak – Terazi – Akrep – Yay

6 Aralık 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün tanışacağınız insanlardan önemli iş teklifleri alabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz, sizi bir adım öteye taşıyacak her teklifi değerlendirmeli ve kabul ederek ilerlemeye devam etmelisiniz. Haksız ve katı eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken durum ise yakın çevrenizde bulunan sözde arkadaşlarınızın iğneleyici, moral bozmaya yönelik sözleri olmalı. Söylenenler asla sinirlerinizi bozmamalı, aksine ne kadar doğru yolda olduğunuzun mesajı olmalı sizlere. Bugün çok duyarlı ve duygusal davranırsanız üzülürsünüz. Özel yaşamınızda ise romantik davranışlarınız karşı cinse çekici gözükür. Eş ya da sevgili ile uyum günüdür bugün. Kendinizi bulutların üstünde hisseder ve sevdiğiniz insana da aynı duyguları hissettirirsiniz.

6 Aralık 2013 Kova Burcu Yorumu
Kendinizi ispatlama arzunuz bugün oldukça kuvvetlidir. İşinizde emeğinizin karşılığını alacak sürpriz maddi gelişmelerle karşılaşacaksınız. Bu dönemde hiç aklınızda yokken bir mülk edinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı daha anlayışlı davranmanız gereken bir gündesiniz. Küçük jestler yaparak ona olan ilgi ve sevginizi ifade edebilir, birlikte vakit geçireceğiniz aktiviteler hazırlayabilirsiniz. Hem siz günün stresinden uzaklaşacaksınız hem de birlikte olduğunuz insanla ilişkinizi kuvvetlendireceksiniz.

6 Aralık 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün hür iradenizi sonuna kadar kullanın. Kimsenin size haksızlık yapmasına izin vermeyin. İşinizle ilgili konularda da sakin davranın, ilk sözü söyleyen kişi siz olmayın. Beklemede kalın, son sözü söyleyecek kişi siz olacaksınız. Lakin o gün bugün değil, sabır! Özel yaşamınızda ise bekar Balık’lar çevrenizi saran aşk enerjisini görmezden gelmemeli, karşınıza çıkan fırsatları fark etmeli ve değerlendirmelisiniz.

6 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelerle hakkınız olanı kolaylıkla alabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Önemli görüşmelerinizi bugün yapabilir, istek ve taleplerinizi korkusuzca ifade ederek olumlu cevaplar alabilirsiniz. Bugün duygusal konularda ise eş ya da sevgilinizle uyumunuz yüksektir. Kendinize, kişisel bakımınıza zaman ayırın ve rahatlayın.

6 Aralık 2013 Boğa Burcu Yorumu
Gökyüzü güne iş ya da eğitim hayatınızla ilgili güzel haberlerle başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Sağlam, güçlü işbirlikleri uzun süreli başarılı işlerin kapılarını ardına kadar aralıyor sizlere. Siz yeter ki kendinize güvenin ve bugüne kadar yeterince önem vermediğiniz yeteneklerinizi sahiplenin. Özel yaşamınızda ise sabırlı doğanızın mükafatını alacaksınız. Eş ya da sevgilinizden göreceğiniz davranışlar sevebilmenin, emek vermenin, fedakarlık yapabilmenin ilişkide ne kadar önemli olduğunu kavramasını sağlayacak. Duygu dolu konuşmalar ilişkinizi yeniden yapılandırırken sahip olduğunuz özellikleriniz için şükredeceksiniz.

6 Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü yarım kalmışlıkların getirdiği hüzün ve öfkenin yansıması ile anlık kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. Özellikle sabah saatlerinde tartışmalardan uzak durmalısınız. İsyan ederek yaşadığınız hiçbir şeyi düzeltemezsiniz. Yaşadığınız nahoş olayların sizi size küstürmesine izin vermeyin. Güneş her sabah doğuyor ve sağlıkla nefes alarak güne başlıyorsanız yapacak bir şeyler mutlaka vardır. Her zorluğun ardından gelecek güzel günlerin olduğu gibi. Bunları düşünün ve çözüm odaklı davranın. Özel yaşamınızda da iletişime önem verin, duygularınızı paylaşın.

6 Aralık 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, uzun zamandır beklediğiniz bir haberi olumlu olarak alabileceğinize işaret etmekte. Bu durum kendinize olan güveninizi ve hayata olan bağınızı daha da kuvvetli bir hale getirecek. İnançlarınız ve dürüstlüğünüzün ilahi mükafatıdır belki de sizlere. Önemli görüşmelerinizi bugün yapabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yaptırım gücünüz son derece yüksek. Özel yaşamınızda ise bittiğini düşündüğünü bir ilişki ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, birden fazla duyguyu yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz.

6 Aralık 2013 Aslan Burcu Yorumu
Bugün işinizle ilgili konularda bir takım prosedürlerle karşılaşabilir, buna bağlı gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. İsyan etmeden önce kısa süre de olsa düşünün. Belki de bir şeyler sizin hayrınıza işliyordur. Daha sonra pişmanlık duyacağınız, maddi olarak külfet altında kalacağınız bir dert gelmeden gidiyordur. Yaşamı pozitif şekilde değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Gün boyu bunu aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Çalışma arkadaşlarınız başta olmak üzere kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın anlayışsız tavırları karşısında öfkelenebilirsiniz. Ne olursa olsun günün şifresi sizler için sakinlik.

6 Aralık 2013 Başak Burcu Yorumu
Bugün yakın çevrenizdeki insanlar sizi çok çabuk kızdırarak hata yapmanıza sebep olabilirler. Yanlış anlaşılmalar sevdiğiniz insanlarla gerginliklere sebep olabilir. Kalp kırmak ve kırılmak istemiyorsanız dikkatli davranın. Bugün fiziksel ve ruhsal olarak arınacağınız aktivitelerle ilgilenebilir, olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bekar Başak’lar bugün karşınıza çıkacak, sizinle yakınlık kurmak isteyen insanlara karşı nazik davranın ve size yaklaşmalarına izin verin. Korkularınızdan uzaklaşmanın tam zamanıdır sizler için.

6 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, işinizin yoğun temposuna bağlı sağlık problemlerine karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Uykusuzluk ve yorgunluk bitkin düşmenize sebep olabilir. Önce sağlık diyerek dinlenmeye yeterince vakit ayırın. Kısa süreli bile olsa iş stresinizden uzaklaşmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde ailenizi ilgilendiren konularda yaşanacak keyifli gelişmelerin içinde yer almanın huzurunu deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Terazi’ler karşı cinsle ilişkilerinizin önem kazandığı bugünlerde hiç beklemediğiniz tepkiler alabilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

6 Aralık 2013 Akrep Burcu Yorumu
Gökyüzü kendinizi tepeden tırnağa yenilemeniz için destekliyor. Biraz gayret ve inanç enerjinizi yükseltecektir. Bu enerji, bugüne kadar değiştirmekte zorluk çektiğiniz birçok alışkanlığınızdan kolaylıkla uzaklaşmanızı sağlayabilecektir. Davranışlarınızdaki olumlu değişim yakın çevrenizde bazı insanların rahatsızlık duymasına neden olabilir. İtici davranışlar içinde bulunup sinirlerinizi bozmak için özel bir uğraş içinde olmalarına sebep olabilir. Aldırmayın ve iç sesinize kulak vererek ilerleyin. Özel yaşamınızda ise evli Akrep’ler eşinize hoş bir sürpriz yaparak kalbini fethedebilir, ilişkinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bekar Akrep’ler ise kalbinizi hızla çarptıran o özel insanla tekrar görüşmek için bir adım atın. Biraz cesaret size pek çok şey kazandırabilir.

6 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu
Kariyerinizi ilgilendiren konularda, sabrınız ve becerilerinizi doğru yerde doğru zamanda ortaya koyabilmiş olmanın şanslarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kendinde hiç hata aramadan sürekli size suçlar tavırlar içinde olmasına karşı ciddi tepkiler verebilirsiniz. İlişkinin sağlıkla devam edebilmesi için size saygı duymak zorunda olduğunu, davranışlarınızla ile fazlası ile hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir