Yeni Yaşımıza Yeni Görünümle

Yaklaşık 1 haftalık yoğun çalışmalarımız sonucunda yeni yaşımıza yeni bir görünüm ile girmek istedik. Bir senelik standart görünümümüzün üzerine renklerimizi ve tasarımımızı değiştirmek biraz garip oldu.

Her ne kadar sonuna kadar aynı yüzle devam etmek istesek de her yıl görünümümüzü değiştirmek daha güzel bir fikir olarak geldi.

Tabi bu görünüm ile giden özellikler olduğu gibi yeni gelen özellikler de oldu. Ana sayfamızdaki en çok rağbet gören kategorilerimizden son 10 konuyu kaldırdık. Şimdi sadece son eklenen konular bulunmakta. Bunun yanında makale sayısının artması ile kaçırdığınız makalelerin olabileceğini düşünerek sağ tarafta gördüğünüz rastgele konuları ekledik. Böylece dikkatinizden kaçan konuları rahatlıkla görebileceksiniz.

Yine kullanıcı girişi ve menülerin sağ tarafta bulunduğu kısmımızı değiştirmek istemedik. En çok değişen ise renkler oldu. Mora yakın  olan rengimizi mavi ve beyaz renklerin ağır olduğu görünüm ile değiştirdik.

Logomuzu da yenileyerek logomuza maskotumuzu ekledik. Maskotumuzun ismi BOSA idi. Şimdi onu daha çok göreceğiz.

Daha sade ve doğal bir görünümle karşınızdayız. Yeniliklere gözümüzün alışması uzun süreceğini biliyor olsa da sizlerin karşısına yeniliklerle gelmek güzel şey.  Mutlulukla…

Sohbete katılın

2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şimdi gerçekten güzel ve sade olmuş. Diğperi biraz karışıktıç.