Tüm Takipçilerimizi Tüyap Kitap Fuarına Davet ediyoruz

İstanbul’da 30. kez TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde  Kitap fuarı kapılarını açtı. Onur yazarının Ferit Edgü olduğu ve ana temanın “Umut: düş mü, Gerçek mi?” olarak belirlendiği kitap fuarı otuzuncu yılında 20 konuk yazar, yüzlerce imza günü ve tematik etkinliklerle başladı. 20 Kasıma kadar açık kalacak.

Kitap fuarı bir kültürdür. Fuara neden gitmeliyim  ne gereği var diye düşünenlerimiz mutlaka vardır. İnternette bir tık ile tüm bilgilere ulaşıyorum diye düşünebilirsiniz. Ama kitap bambaşkadır. Sizi bambaşka  bir dünyaya götürür. O dünyada en güzel aşklarınızı,dostluklarınızı o dünyada yaşayabilirsiniz. Tabi ki bunun yanında kitap seçmenizin önemi de çok büyüktür. İşte bunu kitap fuarları sayesinde seçersiniz. Sayısız kitap, sayısız yazar ile tanışma fırsatı yakalarsınız. Bu Yüzden mutlaka Tüyap kitap fuarına kitap almasanız bile gitmeniz gerekir.

 Hatırlatma: Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri Değişti

30. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı hafta içi günlerde öğrenci ve okulların fuarı daha rahat ziyaret edebilmeleri için kapılarını bir saat erken açacak. Kitap fuarı, hafta içi 10.00-19.00 saatleri arasında, hafta sonu ise geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 11.00-20.00 saatlerinde ziyaret edilebilir. İstanbul Kitap Fuarı, kapanış günü olan 20 Kasım 2011 Pazar akşamı ise 19.00’da sona erecektir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir