R: Ulaşım

İnsanlar bir yerden bir yere sürekli hareket halindedir. İnsanların uzun mesafeleri kat etmesi oldukça zor dur bu sebeple ulaşım araçları ortaya çıkmıştır. Taşımacılık kavramı insanları çok yakından ilgilendirmektedir. Bu kavramlar insan hizmetleri için mevcutturlar. Dünyada çeşitli taşıma yolları mevcuttur. Bunlardan bir tanesi Tren Taşımacılığı dır.
Gelişmiş ülkelerde en çok kullanılan taşımacılık demir yolu taşımacılığıdır. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde en çok kullanılan ulaşım aracıdır. Ülkelerin gelişmişlik seviyelerinde oldukça büyük paylara sahiptirler. Bunun sebebi ulaşımın kolay ve diğer ulaşım yollarına göre daha ucuz olmasıdır. Diğer ulaşım yollarından bir tanesinden daha bahsetmek istiyorum çünkü gerçekten en çok ilgimi çeken ulaşım aracı benim için.

Gemi Taşımacılığı. Tonlarla ağırlığa sahip yüklü gemilerin deniz üzerinde ilerlemesi belki de insanlık için en büyük buluşlardan bir tanesi. Günümüzde ulaşım araçlarına olan talep oldukça fazladır. Özellikle sanayi devriminden sonra ülkelerin hammadde arayışları çeşitli ülkelere ulaşım gereğini beraberinde getirmiştir. İnsanlar artık her şeyin en iyi seviyede olmasını istemektedirler.
Ulaşım sırasında ürünlere herhangi bir zarar gelmesinden yakınırlar. Firmalar bu duruma düşmemek için daha Estetik davranmaları gerekmektedir. Müşteriler bunun yanı sıra estetik fiyat da isteyebilirler.

Estetik sadece ürünler için geçerli değildir. Kişi vücudunun herhangi bir yerinde değişim isterse estetik ameliyat yaptırabilir. Kişi fazla kilolarından kurtulmak daha iyi bir görünüme sahip olmak isterse liposuction adı verilen estetik ameliyatı yaptırabilir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir