R: Diyetinizi Lida’ yla Birleştirin

Gönderen Editor Tarih Ekim - 3 - 2012

Sağlıklı ve daha ince yeni bir size doğru yola çıkarken bölümlerde bulacağınız sağlık testlerini cevaplayın. Her birini tamamladığınızda, lida kullanımına dönerek lida zayıflama diyeti‘ ne devam edin. On iki hafta sonra puanlarınızı tekrar değerlendirecek ve Pozitif Denge Puanı’ nızı bulmak için farkı hesaplayacaksınız. Bu, başladığınız haftayla 12. hafta arasındaki bütün testlerinizin puanları arasındaki farktır ve başarınızı bununla ölçeceksiniz.

Bölümlerde ilerlerken planınızda izlemeniz gereken tavsiyelerle ilgili notlar alın, böylece yazının birinci kısmını bitirdiğinizde, lida kapsul diyeti’ niz ortaya çıkacaktır. Bu tavsiyeleri lida zayıflama planındaki tavsiyelerle birleştirin ve NHAS’ ta yirmi yıldan uzun süredir sürdürülen araştırmalara dayalı üç aşamalı programda ilerlemeye devam edin. Hepsi bu kadar basit!

İnanın, ne açlıktan öleceksiniz ne de kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Bunun yerine, vücudunuzun besin ihtiyaçlarını karşılamayı öğreneceksiniz ve bu da hayatınızın her alanında kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Kendinizi daha canlı, daha uyanık, daha dikkadi hissedeceksiniz ve cinsel yaşamınız güçlenecek, daha mutlu olacak ve daha iyi görüneceksiniz. Saçlarınız ve teniniz parlamaya başlayacak.

Hepsinden öte, kilonuz doğal olarak sabitlenecek ve bir daha o istenmeyen kilolara dönmeyeceksiniz. Başka kazançlarınız da olacak. Vücudunuzun özgün beslenme ihtiyaçlarının farkına varmaya başladığınızda, mide yanmaları, baş ağrıları, aşermeler, ağrı ve sancılar, moral bozuklukları, anksiyete ve kadınlar için regl düzensizlikleri gibi günlük şeyler geçmişte kalacak. Kalp hastalıkları, şeker hastalığı, bazı kanser türleri, böbrek sorunları, hafıza kaybı ve osteoporoz gibi riskleri de azaltacaksınız.

Cevapla

Anket

  • Bize Nereden Ulaştınız?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası