Kendi T-shirt Desenimizi Yapalım

Gönderen Editor Tarih Eylül - 22 - 2011

Resimdeki gibi kendi marjinal t-shirt deseninizi oluşturmak istiyorsanız bu proje tam size göre. Tabi bu projede asıl önemli olan yaratıcılık. Hayal gücünüz ne kadar genişse kıyafetinizde o kadar güzel olacaktır.

Gerekli olan malzemeler ise bir karton ve kumaş boyası. Dediğim gibi hayal gücünüz çok etkili olacağı için değişik renklerde alabilirseniz kumaş boyasını deseniniz daha değişik olacaktır.

.

.

.

.

.

.

Kartonumuzu şekildeki gibi yere koyuyoruz. Peki boyutları nasıl olacak derseniz kullanacağınız kıyafetin içine girip gerdirebilecek şekilde olması yeterlidir.

.

.

.

.

.

.

Kıyafetimizin içine kartonu yerleştirerek gerdirmesini ve alt kısma boya geçmemesini sağlıyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken nokta kartonumuzun tam ortadan katlanabiliyor olması. Eğer katlanamıyorsa desenimiz yamuk olacaktır.

.

.

.

.

.

Gerdirdiğimiz kıyafetin üzerine seçtiğimiz kumaş boyasını döküyoruz. Ne kadar çok geniş alana ve değişik desende dökerseniz o kadar marjinal olacaktır.

.

.

.

.

.

.

Kartonla birlikte kıyafetimizi ikiye katlıyoruz..

.

.

.

.

.

.

.

Kıyafetimizi açıp kuruması için havadar bir ortama bırakıyoruz. Desenimiz ve yeni kıyafetimiz hazır. Güle güle kullanın.

Cevapla

Anket

  • Yazın Ne Yapmak İstersiniz?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası