Elektrikli kaykay Nimbus Skateboard

Avusturalya ve ABD’den sonra Türkiye’de de satışa sunulan elektrikli kaykay Nimbus Skateboard’u shiftdelete.net ekibi kullandı. Ürün ile ilgili tüm bilgiler aşağıdaki videodadır.

Hayatınıza zevk ve renk katacak yenilikler istiyorsanız, elektrikli bir kaykaya ne dersiniz? Yazımızın ve videomuzun konusu olan Nimbus Skateboard, elinizdeki kablosuz kumanda ile kontrol edebileceğiniz elektrikli bir kaykay.

Bu elektrikli kaykay neler yapabiliyor?
Üzerindeki aküyü 4 saat şarj ettikten sonra 30 kilometre menzile ulaşabileceğiniz Nimbus, offroad lastikleriyle saatte 30 kilometre hıza ulaşabiliyor. Standart yol lastikleriyle bu hız 40 kilometre seviyesine yaklaşabiliyor.
elektrikli kaykay

Sağlam süspansiyon yapısı sayesinde, ürünü kullanan kişinin hareketlerine ve ağırlığına uyum sağlayan Nimbus, ayrıca ABS fren sistemiyle de güvenli. Ürünü Türkiye’ye getiren Cansın Kayışoğlu ile hem ürünle ilgili bir söyleşi yaptık, hem de Nimbus Skateboard’u deneme fırsatı yakaladık. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca ürün ile ilgili daha çok bilgiye buradaki  siteden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir