8 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

8 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları Pazar

08.12.2013 Bugünkü Burç Yorumları
Oğlak – Kova – Balık – Koç – Boğa – İkizler – Yengeç – Aslan – Başak – Terazi – Akrep – Yay

8 Aralık 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün yaşadığınız her şeyi derin sorgulamalarda bulunarak öz disiplininizi harekete geçireceğinize işaret etmekte. Kendi içinizde kararlar almanız, en yakınlarınızın bile tepkisini almanıza sebep olabilir. Olsun varsı,n sonunda kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayarak doğru kararlar alacaksınız. Sizi olduğunuz gibi seven insanlar asla kötülüğünüzü istemezler. İş hayatınızda ise emeğinizi, enerjinizi işinize olanca gücünüzle yansıttığınız sürece kazanacağınızı bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Oğlak’lar, bugün çocuk ya da çocuklarınızdan hoş olmayan davranışlar görebilirsiniz. Bekar Oğlak’lar duygusal geçişleriniz, sorgulamalarınız bu kadar fazlayken bir ilişkiye başlamak sizce ne kadar uygun olur?

8 Aralık 2013 Kova Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün özel yaşamınızda yaşanabilecek gelişmelere dikkat çekmekte. Size duygularını ifade edip bir anda geri çekilen kişiden gelecek haberler söz konusu olabilir. Bu kez duygularınızla oynamasına fırsat vermemeli ve ona iyi bir ders vermelisiniz. Bu hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak hem de kendinize olan güveninizi kazanmanızı sağlayacaktır. İş hayatınızda ise bugün şans sizden yana. Maddi anlamda nakit akışı sizleri rahatlatırken yeni gelen işlerle keyifleneceksiniz. Bu süre içinde çalışma arkadaşlarınızla iletişime bir hayli önem vermeli, onların desteğini alarak birlikte hareket etmelisiniz.

8 Aralık 2013 Balık Burcu Yorumu
Elinizden kaçan bir fırsat tekrar kapınızı çalabilir. Bu kez elinizi çabuk tutmalı ve şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Bu bir iş teklifi olabileceği gibi alım satımla ilgili bir konu da olabilir. Kimsenin sizi engellemesine fırsat vermeden, görüşme ve girişimlerinize hız vererek hareket edin. Bugün resmi dairelerle ilgili konularda da kontroller yapmalı ve işinin uzmanı kişilerin de görüşlerine başvurarak planlı bir şekilde uygulamalar yapmalısınız. Özel yaşamınızda bugün birlikte olduğunuz insana her zamanki anlayışı gösteremeyebilirsiniz. Onun bile bile sizi rahatsız edecek tavırlarına karşı sert tepkiler ortaya koyabilirsiniz.

8 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün fiziksel enerjinizi yükseltiyor. Uyuyan ruhunuz coşku ile uyanıyor diyebiliriz. Cesaretiniz ve aklını işbirliği halinde, gerçekçi davranmanızı sağlayarak iş hayatınızda yeni kapıları aralamanızı sağlayacak. Maddi anlamda riskleri hesaplayarak hareket ettiğiniz sürece kazanacaksınız. Özel yaşamınızda ise oldukça hareketli bir gündesiniz. Sürpriz keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekar Koç’lar sizler de tereddütlerinizden uzaklaşın ve aşkı dolu dizgin yaşayın.

8 Aralık 2013 Boğa Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün özel yaşamınızda kıskanç insanlardan kaynaklanabilecek sorunlarla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Eş ya da sevgilinizle güven duygunuzu kimsenin sarsmasına izin vermeyin. Seviyor ve güveniyorsanız gözünüzle görüp kulağınızla şahit olmadığınız hiç bir şeye inanıp sevginizi feda etmeyin. İş hayatınızda da bugün insanların takdirini alacak ve maddi anlamda şanslı gelişmeler yaşayabileceksiniz.

8 Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda hiçbir şeyi kendi akışına bırakmamanız konusunda uyarıyor sizleri. Kuşku duyduğunuz olay ve kişileri incelemeli, gerektiği takdirde düşüncelerinizi direkt paylaşmalısınız. Bu sayede karşılaşabileceğiniz bir sorunun önüne geçebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda, paylaşımlarınızda iletişime önem verin. Fikir, eleştiri ve önerileri anlayışla karşılayın. Finansal konularda ise ailenizin uyarılarını dikkate almalı, cazip görünen tablolara temkinli yaklaşmalısınız. Bugün herhangi bir şey için aşırı harcamada bulunmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır problem ettiğiniz bir konu, birlikte olduğunuz insanın kararlı ve duyarlı tavırları ile çözüme kavuşabilir. Böylece rahat bir nefes alabilirsiniz.

8 Aralık 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün duygusal konularda aşırı tepkileriniz, yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız. Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir. Her ne kadar zor olsa da sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. İş hayatınızda ise disiplinli çalışmanız gereken bir gün. Zamanınızı iyi değerlendirmeli ve çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamalısınız. Hiç alakanız olmadığı halde her şeyin sorumlusu olarak siz gösterilebilirsiniz, aman dikkat.

8 Aralık 2013 Aslan Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaptıklarınızın karşılığını maddi-manevi olumlu gelişmelerle almaya başlayacağınıza işaret etmekte. Bu süreçte göstereceğiniz sabırlı tutum, sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ilerilere taşıyacaktır. Maddi konularda kazancınızı akıllıca değerlendirmeli, gereksiz harcamalarda bulunarak borç altına girmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise sağlık problemleri söz konusu olabilir. Hava değişimi, aşırı yorgunlukla birleşince gribal enfeksiyonlar bünyenizi zayıf düşürebilir, dikkatli davranın.

8 Aralık 2013 Başak Burcu Yorumu
Bugün yakın çevrenizi ve ailenizi ilgilendiren konularda, sizi bire bir ilgilendiren konular dışında yorum yapmamaya özen gösterin. Uzun süre sonra alevlenen sorunlara, serinkanlı ve akılcı yaklaşımlarınızla kimseyi incitmeyecek şekilde çözüm bulun. Olayları sakinleştirerek herkesin saygı ve sevgini bir kez daha kazanacaksınız. Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetlidir, gördüğünüz rüyalarınızı kaydedin. Size mesaj verecek niteliktedir. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Başak’lar problemler yaşayabilirler. Olgun tavrınızla onlarla iletişim kurmak sizler için hiç zor olmayacaktır.

8 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün yaşadığınız sorunlardan bir tanesinin daha sona ermesiyle motivasyonunuzu güçlendirirken yorgun ruhunuzu diriltmeye devam edecek. İş ve eğitimle ilgili keyifli gelişmelere hazır olun. Bu süre içinde yeteneklerinizi ortaya koyun işinizle ilgili hemen her konuda söz alın ve olabildiğince ön planda olmaya gayret gösterin. Bugün özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin yakınları huzurunuzu kaçırmak için bir takım sözlerle size rahatsızlık vermeye çalışabilirler. Sakin olun daha önce yaşadıklarınızı düşünün ve sözlerin vurucu gücünü kullanın öyle bir ders verin ki birbirini seven insanların arasına girilemeyeceğini tüm benliklerinde hissetsinler.

8 Aralık 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sabah saatlerinde kendinizi oldukça gergin bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Öğleden sonra daha sakin ve uyumlu bir ruh halinde olacaksınız, sabahki gerginliğinizden eser kalmayacak. Bugün işinizle ilgili önemli kararlar almaktan kaçının. Kendinizi ve yapmak istediklerini yeterince iyi ifade edemeyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin gerçek yüzünü göreceksiniz. Kral çıplak! Bu durum yaşadığınız üzücü olayların izleri elbette kolay kolay silinmeyecektir. Fakat gerçeklerin ortaya çıkması sizi de memnun edecektir. Unutmamalısınız ki ilahi adalet hiçbir zaman şaşmaz.

8 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu
Bugün özel yaşamınızda özlem duyduğunuz huzuru yakalayabilmek için adım atacaksınız. Rahatsızlık duyduğunuz her şeye karşı tavrınızı belirleyerek, yaşamınızda radikal düzenlemelerde bulunacaksınız. İş hayatınızda ise sürpriz teklifler alabilir, yurt dışı ile bağlantılı önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün sizler için şifresi disiplin ve kararlılık. Kendinize güvenin, yeteneklerinizi disiplinli bir şekilde göstermekten çekinmeyin. Aile bireyleri ile iletişime önem vererek hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Ailenin desteği sizi bugünlerde daha güçlü kılacak ve manevi yönden çok daha huzurlu olmanızı sağlayacaktır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir