23 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

23 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları Pazartesi

23.12.2013 Bugünkü Burç Yorumları
Oğlak – Kova – Balık – Koç – Boğa – İkizler – Yengeç – Aslan – Başak – Terazi – Akrep – Yay

23 Aralık 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün kendi işinin sahibi Oğlak’lar, cazip ortaklık tekliflerini iyi değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise cesur davranacağınız zamanlardasınız. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak, hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Aşk hayatınız önem kazanıyor. Uzun zamandır yalnızsanız yaşamınızı renklendirecek o özel insanla katılacağınız bir davet ya da organizasyonda tanışabilirsiniz. Yine bu dönemde dostlarınızdan gelecek faydalar söz konusu. Özellikle evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Oğlak’lar birçok zorluğu onların desteği ile aşacak. Sorunları ardınızda bırakacak ve yeni başlangıçlara yüksek bir enerji ile yol alacaksınız.

23 Aralık 2013 Kova Burcu Yorumu
Başkalarının etkisi altında kalabileceğiniz bu süreçte ailenizle ilişkilerinizde yıkıcı değil, yapıcı davranışlar içinde olmalısınız. Haksızlığa uğradığınızı düşünürken haksızlık edebilir ve ilerleyen zamanlarda bunun zararlarını deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda ise sağlıklı kararla almakta zorlanabilirsiniz. Sakin olmalı ve işinizle ilgili konuları tek taraflı değerlendirmekten uzak durmalısınız. Bunu başardığınızda isteklerinizi gerçekleştirmeniz için destek göreceğinizden emin olun. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabul edin, yaşadıklarınız ve sahip olduğunuz özellikleriniz de dahil olmak üzere. Özel yaşamınızda ise bir takım şeylerin idrakine vararak, ilişkiniz hakkında önemli kararlar alabilirsiniz.

23 Aralık 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugüne kadar üzerinizde hakimiyet kuran herkese karşı galip geleceğiniz, dengeleri değiştireceğiniz ve haklarınıza sahip çıkacağınız bir süreçtesiniz. Daha önce var olan şartlarınızdan çok daha iyi şartlarla karşılaşacak ve deneyimlerinizi sonuna kadar kullanarak kendiniz için en iyi ve doğru kararları alarak uygulayacaksınız. Duygularınız, kararlarınız, istekleriniz daha önce olmadığı kadar netleşecek ve cesur adımlar atacaksınız. Sizinle aynı değerlerde buluşan, fikir ve görüşlerinize önem veren insanlardan alacağınız destek yaşamınızda yepyeni bir dönemin müjdecisi adeta. Özel yaşamınızda ise sürüncemede kalan bir ilişkinin bağlarını tamamen kendi kopararak özgürlüğünüze kavuşacaksınız.

23 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu
Yaşamınızda öncelik sıralamanızın değiştiği bir gün karşılıyor sizleri. Kişisel gelişiminize fazlasıyla önem verecek ve iç dünyanızda keşfedilmeyi bekleyen özelliklerinizi dış dünyaya yansıtacaksınız. Hayatınızda sizi sürekli eleştiren, iş ve özel yaşamınıza yön vermeye çalışan kişilere karşı kendinizi cesur bir dille ifade edeceksiniz. Yaşamınızın kumandanlığı elinize alacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlılıkla ilerleyeceksiniz. İş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olaylara ayak uydurmaya çalışmaktansa, sizin belirlediğiniz doğrultuda girişimler yapmayı denerseniz olumlu sonuçlar alacaksınız. Özel yaşamınızda ise gerginlikleri kontrol altına alabilecek güce sahipsiniz.

23 Aralık 2013 Boğa Burcu Yorumu
Bugün birikimlerinizi, hayalleriniz uğruna harcamamalısınız. Emin olmadığınız ve risk taşıyan işlere girmemelisiniz. İşinizle ilgili gelişmeleri yakından takip etmeli ve hemen her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Özellikle ortaklıkları olan Boğa burçları, bu süre içinde kapalı kapılar ardında dönen birçok dolabın farkına varacaksınız. En az zarar ve kayıpla sürüklendiğiniz bir işten kurtulabilirsiniz. Seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla işle ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız.

23 Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu
Maddi konularda önemli gelişmelerle standartlarınızı yükseltme şansını elde edebileceksiniz. Bu dönem yaşadığınız her şey sizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır. Bitmesi gereken bitecek, daha iyisi gelecektir. Yaşadığınız zorlu olayları olumsuz olarak değerlendirmeden, her sonun yeni bir başlangıç olduğunu kabul ederek yolunuza devam etmelisiniz. Yaşamın akışına ayak uydurun ve ne kadar değerli olduğunuzun farkına varın. Hiçbir şey için geç olmadığına idrak edin. İsteklerinizi, hedeflerinizi yükselterek ideallerinizi gerçekleştirebilmek için mücadele etmekten korkmayın.

23 Aralık 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Özel yaşamınızdaki huzursuzluk sizleri bir hayli sarstı ve yordu. Bu süreçte kırılan kalbinizi sevgiyle onaracak ve bir daha tekrarlanmamak üzere sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabileceksiniz. Bu çözüm sıkıntılı bir evliliğin bitişi olabileceği gibi aşkla, sevgiyle ilişkinizi kurtarabileceğiniz anlamına da gelir. Beraberliği olmayan Yengeç’ler ise gerçek aşkı deneyimleyeceğiniz ve evlilik kararı alacağınız özel bir zamandasınız. İş hayatınızda ise değişimlere karşı koymadan kendinizi geliştirmeye yönelik eğitim, seminer gibi konularda gönüllü olarak görev almalısınız. Önemli değişiklikleri gerçekleştirmeli ve harekete geçmelisiniz.

23 Aralık 2013 Aslan Burcu Yorumu
Değişim ruhsal anlamda kendinizi yenilemenizle başlayacak. Unuttuğunuz heyecanlarınız hem iş hem de özel yaşamınızda kendini göstererek devam edecek. Kariyer hayatınızdaki düzensizlik, yaşanan maddi sıkıntılar ödeme zorlukları bugünden itibaren düzelmeye başlayacak. Bu süreçte önemli bir iş teklifi alabilir ya da bulunduğunuz yerden önemli bir terfi alabilirsiniz. Ortaklıkları olan Aslan’lar yollarını ayırarak kendi işlerini kurabilirler. Yakın çevrenizle ilgili konularda radikal kararlar alacaksınız. Kimilerini tamamen yaşamınızdan çıkaracağınız gibi kimilerine de sizin belirlediğiniz sınırlar doğrultusunda yer verebilirsiniz.

23 Aralık 2013 Başak Burcu Yorumu
İş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelerle, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Kazançlı ortaklıklar yapabilirsiniz. Hayatınızı kendi istediğiniz doğrultuda yaşamaya başlamanın keyfi, kariyer hayatınızda hızla ilerleyerek maddi şartlarınızı da bir hayli yükseltmenizi sağlayacak. Akşama doğru ise özel yaşamınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir ve kendinizi bir anda nikah masasında bulabilirsiniz. Evli olan Başak’lar ise çocuklarla ilgili problemler yaşayabilirler. Özellikle de yetişkin çocukları olanlarınız, onların sizler üzerindeki tahakkümlerinin son bulması ve sizin istediğiniz doğrultuda gelişen ilişkilerin rahatsızlığı ile hak etmediğiniz üzücü davranışları ile karşılaşabilirsiniz.

23 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu
Bugün düşünmeden ani kararlar vermemelisiniz. İşinizi ilgilendiren konularda beklemediğiniz bir ortaklık teklifi alabilirsiniz, dikkatli davranın ve işin cazibesine kapılarak hareket etmekten kaçının. Ailenizden ya da yakınlarınızdan tepkiler alabilir ve bunu anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Onları hiç anlamaya çalışmadan tepkiler vermemelisiniz. Özel hayatınızda ise geçmişte kalan bir aşk ilişkisi tekrar gündeminize gelebilir. Bu bir karşılaşma ya da bir arkadaşınız vasıtasıyla alacağınız bir haberle de olabilir. Duygularınız sizi bir yöne çekerken, yaşanmışlıklar mantığınızı farklı yönde çalıştırabilir.

23 Aralık 2013 Akrep Burcu Yorumu
Bugün zekanızı, beceri ve tecrübenizi ortaya koymalısınız. Şans size gülmüşken bunu değerlendirmelisiniz. Bu süreçte terfi alabilir, istediğiniz imkanlarla yeni bir işe başlayabilirsiniz. Başarılı olmak için gerekli donanıma sahipsiniz, yeter ki duygusal yaşamınızdaki çalkantıların iş hayatınıza yansımasına izin vermeyin. İş hayatınızda güven ve takdir toplayacak, başarılı girişimlerinizle adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. Evli Akrep’ler bu dönemde eşinizle gerginlikler yaşanabilir, size olan ilgisizliğine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Akrep’ler ise mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisi ile karşılaşabilir, kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

23 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu
Gökyüzü işinizle ilgili konularda yeni fikir ve önerilere açık olmanız, yapıcı eleştirilere tepki vermeden hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Yeni insanlar, yeni fikirler iş hayatınızda başarıya ulaşmanız için birçok kapıyı aralamanızı sağlayacaktır. Kamu sektöründe olan Yay’lar, beklediğiniz terfi ya da görev değişikliği bu süreçte gerçekleşebilir. Yaratıcı yönünüzün ön plana çıktığı bu süreçte kariyer hayatınızda hızlı ve istikrarlı bir başarının içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz bir terfi ya da başvurudan olumlu sonuç alabilir, güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Bekar ve beraberliği olmayan Yay’lar ise aşk hayatınızda duygusal bir yakınlaşma aşka dönüşebilir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir