Yastığımızın İçindekiler

Gönderen Editor Tarih Şubat - 1 - 2011

Mite yani halk dilindeki adıyla akarlar. İnsan ve hayvanların yaşadığı her yerde yaşayabilirler. Yastığımızda, yorganımızda, halımızda… Gözle göremediğimiz için bunlarla mücadele etmek de biraz zor oluyor hayliyle. Bunun için yapmamız gerekenler anti-mite ürünler kullanmak.

Mite adı verilen bu canlılar insanın deri döküntülerini ve evdeki organik küçük canlıları yiyerek beslenirler. Bu durumda bir insanın üzerinde milyarlarca mite yaşadığı bilinmektedir. Mite aynı zamanda insanı astım, bronşit gibi hastalıklara iten bir canlıdır.

Eğer herhangi bir durumdayken derinize iğne batıyor gibi hissediyorsanız ve baktığınızda o bölgede herhangibir şey yoksa bu mite adı verilen canlıların işi olduğunu unutmayın. Bu durumda hemen temizlik ve ilaçlama yapmanız gerekmektedir.

Mite ile ilgili ilaçlamaları insanlar evlerinde zor yapmaktadır. Bu durumda ilaçlama şirketleri ile anlaşıp onların ilaçlama yapmasını sağlamak daha iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır. Mite genellikler nemli ve tozlu ortamlarda yaşadığı için bu tür ortamları evinizden uzak tutmaya çalışın. Ayrıca bir insan sürekli kaşınıyorsa mutlaka mite seçeneğini de düşünün.

İşte myte fotoğrafları:

Cevapla

Anket

  • En zor ders sizce hangisi?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası