Samsung Galaxy Young özellikleri

Samsung’un yeni nesil giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy Young, Samsung tarafından lanse edildi.
Samsung, yeni nesil 8 tane akıllı telefonunu bugün duyuruyor. Geçtiğimiz günlerde haberlerimizde paylaştığımız gibi bu telefonlardan bir tanesi de giriş seviyesindeki Galaxy Young.
3.3 inç büyüklüğünde 320 x 480 piksel çözünürlüğünde TFT LCD ekranın kullanıldığı Galaxy Young, kompakt yapısı ve uzun pil süresi ile gençlere yönelik bir telefon. 1 GHz’lik işlemcinin kullanıldığı telefon, 768 MB RAM’e sahip. 4 GB dahili hafıza ve microSD ile arttırılabilir hafıza desteği sunan Galaxy Young, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve TouchWiz Nature arayüzünü kullanıyor.

samsung galaxy young                                  samsung galaxy young resmi

Samsung’un yeni tüm modelleri Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak ve yeni nesil TouchWiz Nature arayüzünü kullanacak. Modellere baktığımızda giriş seviyesinde artık 768 MB’lık RAM’in kullanıldığını görüyoruz. Orta segment modeller 1 GB, üst seviye modeller ise 2 GB’lık RAM ile gelecekler.
Samsung, Galaxy Young’ın iki farklı sürümünü hazırlıyor. Bunlardan biri Duos adlı çift SIM kartlı model, bir diğeri de normal SIM kartlı model olacak.
3 Megapiksel kamera, GPS, Bluetooth 3.0, hareket sensörü, dijital pusula, yakınlık senörü gib iözelliklerle donatılacak olan cihazi MWC 2013’te detaylı olarak sergilenecek.

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir