|

Galatasaray şampiyonluk kutlamaları

Galasaray‘ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından gözler şampiyonluk kutlamalarına çevrildi.Galatasaray şampiyonluk kutlaması için,teknik direktör Fatih Terim’in ”kutlamaları sezon sonuna bırakalım” açıklaması yapmıştı.Sezon sonu ise geldi çattı.Şampiyonluğun en güzel yanı şampiyonluk kutlamalarının çok coşkulu geçmesi bekleniyor.

Galatasaray kulübünün kuruluş tarihi olan 1905 ve Galatasaraylılar günü olarak bilinen 19 Mayıs yönetimi harekete geçirdi. Sarı kırmızılılar, 19. şampiyonluk kupasını kulübün kuruluş tarihi olan saat 19.05’te almak istiyor. Bu nedenle Türkiye Futbol Federasyonu’na, son haftada Trabzonspor maçının19 Mayıs’ta başlama saatinin 17.00 olması için başvuruda bulunulacak.

galatasaray

Gerekli izinlerin alınmasından sonra Galatasaray yönetiminin geçen sezonki kutlamalardan daha iyi,çeşitli süprizlerle mükemmel bir şampiyonluk kutlaması gerçekleştirecek.

Youtube Galatasaray şampiyonluk kutlaması paylaşıldı.İşte Sivasspor maçı ardından ilk  Galatasaray şampiyonluk kutlamaları videsu:

Bu video da geçen sezon 2011-2012 Galatasaray şampiyonluk kutlamaları videosu:

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir