Zaman İlan

Gönderen Editor Tarih Ekim - 1 - 2011

zaman ilan vermek, zaman seri ilan

Zaman gazetesinin televizyona verdiği reklamlar çok ciddi dikkat çeken türden. Birde bunun yanı sıra günlük 1 milyona yakın satış grafiği ile bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Zaman gazetesinde yer alan ilanlar kısa zaman diliminde olumlu dönüşler alıyor. Taziye, başsağlığı gibi sosyal ilanlarınız için de zaman gazetesinin zaman vefat ilanı sayfasından faydalanabilirsiniz. Satmak istediğiniz nedir ya da neleri elinizden çıkarmak istiyorsanız zaman gazetesine ilan kısmına yazdırabilir ve elinizden hemen satışını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey zaman seri ilanlara ilan vermek.

Ücretsiz vermek istediğiniz bir evcil hayvanınız var ise ya aradığınız özle bir koleksiyon ürünü var ise kısa yoldan alıcısına ya da satıcısına ulaşabilirsiniz. Gazetelerin herkesin evine giren bir araç olduğunu düşünürseniz, ilanlarınızdan ne kadar çabuk fayda sağlayacağınızı anlayabilirsiniz.

Özellikle zamana ilan vermek için daha fazla beklemeyin ve amaçlarınıza hemen kolay yoldan ulaşmaya başlayın. Zaman gazetesi sayesinde alım artık alım ve satımlar çok daha hızlı ve kolay.

Cevapla

Anket

  • Okullarda verilen eğitimi yeterli buluyor musunuz?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası