Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkacak?

Samsung 4. nesil Galaxy S tabanlı amiral gemisi olacak olan Galaxy S4, sızdırılan belgelere göre Nisan ayında çıkabilir. İşte o belgeler ve son bilgiler.

Samsung‘un Mart ya da Nisan ayında tanıtması beklenen Galaxy S4modelinin, tahmini teknik özellikleri daha önce sızdırılmıştı. Sammobile.com‘un açıkladığı bilgilere göre, Altius kod adlı cihazda 4.99 inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekran kullanılıyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğündeki ekrana, Samsung‘un 8 çekirdekli Exynos 5 Octa işlemcisi güç veriyor. Bu işlemcinin ARM Cortex A15 tabanlı bölümü1.8 GHz hızında çalışırken, ARM Cortex A7 tabanlı bölümü ise 1.2 GHzhızında çalışacak. 13 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip olacak olan Altius,Full HD video kaydı yapabiliyor. Ayrıca 2 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya da sahip.

4.99 inç büyüklüğünde Super AMOLED Full HD ekran ile gelmesi beklenen Galaxy S4Samsung‘un 8 çekirdekli Exynos 5 Octa işlemcisi, 2 GB RAM2600 mAh batarya, 13 Megapiksel kamera gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.

PhoneArea adlı internet sitesinin eriştiği belgelere göre, Galaxy S4‘ün çıkış tarihi belli oldu. Yeni Zellanda’daki bir operatörün, Galaxy S4 tabanlı cihazlarını 9 Nisan‘da satışa sunması bekleniyor.

Eğer bu belgeler doğruysa, Samsung Galaxy S4‘ün Mart ayında tanıtılması gerekiyor. Mart ayında tanıtılıp, Nisan başlarına doğru satışa sunulacak olan Galaxy S4, bakalım gerçekte de bu zaman aralığında mı piyasaya sürülecek?

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir