R: Spor Çanta

Günümüzde artık her şey çok kolay, her şey insanın ihtiyaçları için bir araya gelmiş ve çoğalmıştır. Günümüzde birçok şey sadece istenmesi yeterli olarak gerçekleş memesi için büyük bir neden yok diyebiliriz. Günümüzde her ürün en küçüğünden en büyüğüne kadar mevcuttur. Ürünler insan ihtiyaçlarına göre doğmuş çoğalmış ve de şekillenmişlerdir. Sadece insanların istemesi yeterlidir. Çünkü İnsanlara hitap etmektedirler. Bir örnek vermek gerekirse kişi bir bir tura çıkmak istiyor. Yanında götürmesi gereken oldukça eşyası olacaktır. Hele bir de genç bir arkadaş ise spor çanta ile görselliğini en üst planda tutmak isteyecektir.

En basit gereksinimden sadece bir tanesiydi bahsettiğim. Sadece gençler olarak çantalar varlığını sürdürmemektedir. Bahsedildiği gibi insanların ihtiyaçları söz konusu olduğu için çeşitlere ayrılmıştır. Bayan çanta modelleri olsun erkek çantaları olsun, moda çantalar olsun birçok şekle bürünmüşlerdir. Eğer gerçek bir çantayı nerede görebilirim yada birçok çanta modelleri görmek istiyor iseniz size ekol mağazalarını önerebilirim. Gerçekten göz alabildiğince şık, ve enteresan ürünleri buradan temin edebilirsiniz.

Çantaları bir lojistik sektörü gibi de düşünebilirsiniz. Çok mantıklı gelmiyor olabilir. Ama farklı düşünmek gerekli olabiliyor bazen. Lojistik de bir nevi taşıma işidir yani genel itibari ile herkes öyle bilir. Lojistikağır ve insanın taşıyamayacağı yükler için vardır beklide. Ama hafif bir çanta taşımak gerçekten çok rahattır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir