R: Estetik

Gönderen Editor Tarih Ağustos - 14 - 2012

Estetik operasyonlar her geçen gün birçok kişi tarafından talep edilen bir operasyon şekli olmaya başlamıştır. Günümüzde estetik ameliyatların çoğu farklı bölgelerde yapılabilinmektedir. Bu tür konularda ise kadınların en çok tercih ettikleri bölgesi göğüs bölgesi ve karın bölgeleri şeklinde de olabilmektedir. Bazı göğüs boyutlarından memnun olmayan bayanlar göğüs ölçüleri için estetik operasyon olmayı tercih edebilmektedirler. Göğüs estetiği ise, göğüs küçültme, göğüs büyütme ya da ilerleyen yaşlardaki bayanlar için göğüs dikleştirme şeklinde farklı yöntemler de yapılabilinmektedir. Göğüs estetiği fiyat konusunda bu bahsettiğim operasyonlara göre de farklılık gösterebilmektedir.

Bu tür operasyonlarda öncelikle estetik cerrahın fikri de önemli bir ölçü de dikkate alınmalıdır. Öte yandan ise bahsedeceğim farklı bir estetik konusu ise karın estetiği hakkında olacak. Özellikle birçok spora rağmen karın bölgesindeki yağlardan kurtulamayan bayanlar ya da doğum sonra karın bölgesinde oluşan çatlaklar ve izler gibi kusurları gidermek için karın germe operasyonları da günümüzde oldukça tercih edilen bir yöntem olmuştur. Karın ameliyatı ile karın bölgesindeki sarkmalardan ve birçok çatlak ya da iz gibi sorunlardan kısa süre içersinde kurtulabilirsiniz.

Günümüzde estetik konusundaki haberleri ya da bu tür konulardaki detayları magazin haberleri yapan dergi ya da gazetelerden de takip edebilir ve hangi ünlünün ne şekilde bir estetik ile daha güzel bir hale geldiği konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevapla

Anket

  • Öğretmenlerin Görevi mi Zor Yoksa Öğrencilerin mi?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası