R: Aksesuar

Günümüzde takı ve aksesuarların bayan ve erkeler üzerinde oldukça etkili bir şekilde önemi bulunmaktadır. Fakat bu konuda bayanlar daha çok ilgilenir durumda gözüküyorlar. Ülkemizin ünlü tasarımcılarından olan Deniz Kaprol un takıları özellikle genç bayanların oldukça ilgisini çekmektedir. Birbirinden renkli ve göz alıcı tasarımlar ile göz kamaştıran takı ürünleri Deniz Kaprol ‘un bu konudaki tecrübesini de ayna tutar derecesinde oluyor.

Öte yandan ise Nazra koleksiyonundaki ürünler ise hem gençlerin hem de orta yaş üzerindeki kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Tasarım anlayışı ile daha sade bir özellik taşıyan Nazra ürünleri arasında elbisenizle uyum içersinde olacak bir ürünü seçmeniz pek zor olmayacak düşüncesindeyim. Diğer yandan ise Halil Şahin‘in Osmanlı esintileri taşıyan takı ve aksesuar ürünleri, bu tür takı ve aksesuar kullanmak isteyen bayanlarında oldukça beğenisini kazanmaktadır. Bu tür takılar eskiden kullanılan Osmanlı zamanındaki takılar ve büyük yüzükler gibi birçok ürün seçeneğine sahip durumdadırlar.

Bir diğer Tasarımcımız ise Serpil Güneysu. Serpil Güneysu tasarımları özellikle renkli kolyeleri ve değerli taşlarla oluşturduğu tasarımlar da oldukça beğeni kazanan tasarımlar ve takı koleksiyonları arasında yerini almaktadır. Ebru Danyal ‘ın tasarımları ise genellikle gümüş severlerin ilgisini çekmektedir. Birbirinden farklı tasarımlar ile gümüşler ile taşları bir araya getiren başarılı tasarımcının takı koleksiyonları da günümüzde oldukça ilgi gören takılar arasında yerini almayı başarmış durumdadır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir