Tebrikler! Bu yazıyı okumakla tam 25 puan kazandınız. şifrenizi profilinizdeki puanınızın yanında bulunan (+) işaretine tıklayarak açılan sayfaya girdiğinizde puanınız hesabınıza aktarılacaktır.

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

Gönderen Editor Tarih Mart - 22 - 2012

Proje döngüsü yönetimi proje hazırlamada önemli bir adımdır. Projenin bütün ayrıntılarının ortaya çıkmasında yardımcı olur. Tabi bunun için öncelikle bir proje fikri oluşturmalısınız. Daha sonra bu proje fikrinizi proje döngüsü yönetimi sayesinde ayrıntılı hale getirebilirsiniz. Hatta o kadar ayrıntılı hale gelir ki bazen projenizin aslında işe yaramaz olduğunu bile görebilirsiniz.

Fakat her ne kadar çok ayrıntılı bir proje taslağınız oluşsa da proje başvuru formunu doldururken bile zorlanabilirsiniz. Proje hazırlama ve yazma için en önemli konu sürekli proje yazmaktır. Ancak bu şekilde usta hale gelebilirsiniz. Bunun yanında unutmayınız ki proje tek atımlı bir silah değildir. Revize ederek istediğiniz kadar başvurabilirsiniz. Olgunlaşmış bir proje iyi bir projedir.

Bu arada proje döngüsü yönetimi eğitimini online olarak internet üzerinden almak isterseniz Trakya Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan eğitime katılabilirsiniz.

Eğitime katılmak için buraya tıklayın.

Cevapla

Anket

  • Yaratıcı Olduğunuzu Düşünüyor musunuz?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası