MessageMe nedir?

MessageMe,yeni mesajlaşma yazılımına ilgi yüksekliyor.Yeni anlık mesajlaşma yazılımı MessageMe, 1 milyon üye sayısını, 1 aydan kısa bir süre içerisinde elde etti. Bu da firmaya olan yardımların sayısını artırdı.

7 Mart’ta hayatımıza giren ve çok kısa bir süre içerisinde popüler olan anlık mesajlaşma yazılımı MessageMe, BBM tarzı kullanımı ve PIN’li yapısıyla pek çok kullanıcı tarafından sevildi.

messageme
iOS’taki WhatsApp’ın belli bir ücrete sahip olması belki de ücretsiz olan MessageMe‘ye olan ilgiyi artırsa da; ses kaydı, konum bildirme, mesajlaşma, video ve fotoğraf paylaşımı gibi pek çok özellik, kullanıcıları bu yazılıma iten bir kaç detay olarak görülüyor.

Şimdilik sadece iOS ve Android sürümlerinin bulunduğu MessageMe üzerinden saniyede anlık olarak 500’den fazla gönderi yapılıyor. 1 milyon üyeyi, 1 ay olmadan yakalayan MessageMe, 1.9 milyon Dolarlık fon toplamış durumda.
Pek çok yatırımcının desteğini alan yazılım, Facebook Messenger ve WhatsApp gibi çok ciddi rakiplerin karşısında yükselişini daha ne kadar devam ettirecek merak konusu? WhatsApp’ın belli bir ücrete sahip olması belki de ücretsiz olan MessageMe‘ye olan ilgiyi artırsa da; ses kaydı, konum bildirme, mesajlaşma, video ve fotoğraf paylaşımı gibi pek çok özellik, kullanıcıları bu yazılıma iten bir kaç detay olarak görülüyor.

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir