Mantar Tabancası

mantar_atan_oyuncak_yapimi_6W5BIOXDXLRJ9NYEvde veya sokakta çocukların en çok sevdiği oyun savaş oyunudur. Dolayısıyla birbirlerine zarar vermeyecek nesneler atmayı çok severler. İşte onlara yardımcı olmak amacıyla bir mantar tabancası yapımı göstermek istiyoruz. Bunların en güzel yanı zarar vermeyen ve basit malzemelerle yapılıyor olması. Yaz aylarında özellikle dondurmaların çubukları ile çok kolay bir şekilde yapabilirler.

.

.

.

mantar_atan_oyuncak_yapimi_KTJHPZUXSPSD0SOGerekli malzemelerimiz yanda gördüğünüz malzemelerdir. Bir adet mandal, 6 adet dondurma çubuğu, iki adet paket lastiği ve 3 adet küçük takoz. Tabi bir de karşı tarafa atmak için mantar. Mantar yumuşak ve zarar vermeyen bir yapıya sahip olduğu için bunu seçtik.

.

.

.

.

mantar_atan_oyuncak_yapimi_HM9KVA86PXUYC1XÖncelikle dondurma çubuklarını birbirine sabitleyip araya takozları yerleştiriyoruz. Kuvvetli bir yapıştırıcı kullanmanızı tavsiye ederim.

.

mantar_atan_oyuncak_yapimi_U10PAETVKRBTHWXDaha sonra üst tarafına diğer çubukları sabitliyoruz.

.

.

.

mantar_atan_oyuncak_yapimi_6W5BIOXDXLRJ9NYPaket lastiklerini de yerleştirdiğimizde hemen hemen hazır duruma geçmiş olacak.

.

.

.

.

.

Son olarak mantarımızı kesip gerekli boyuta getirdikten sonra tabancamıza yerleştiriyoruz. Etrafınızdaki kişilere zarar vermeden kullanabilirsiniz.

mantar_atan_oyuncak_yapimi_1MFOMLECDMYD1LA mantar_atan_oyuncak_yapimi_37FG15KIKS75G2O

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir