Hotel Turan Prince Residence ve Hotel Turan Prince World

Hotel Turan Prince Residence’ de Kurban bayramını geçirdik. Normalde rezervasyonumuz başka otelde olmasına rağmen otelin son dakikada bayramda oteli açmama kararı alması sonucu tur şirketi tarafından sunulan alternatif sonucu gitmiş olduk.
Denize sıfır sakin bir hotel olması bizim açımızdan çok iyi bir durumdu. Bazı hotellerin animasyonuydu, dans gecesiydi, sporlarıydı derken dinlenmeye mi gidiyoruz, yorulmaya mı belli olmuyordu.

SscLogo

Turan Hotel bu açıdan bakıldığında bizim için dinlendirici ve sakin bir yer oldu. Gala gecesi gibi etkinlikler yapılıyor elbet ama bangır bangır gerçekleşmiyor. Temizlik konusunda hassas olmamıza rağmen otelin günlük temizlik hususuna dikkat etmesi diğer bir tercih etme nedenimiz oldu. Bu otelin aynı zamanda Kızılağaç’ta da bir otelleri varmış, Club Turan Prince World Hotel.

Club Turan Prince World Hotel’in ününü daha önce de duymuştum. Burasını bu yaz tercih edeceğim. Oyun parkı bölgenin en büyüğü. Eğlencesi ile insana tatil gibi tatil olanağı sağlıyor. SSC Tur vasıtası ile bulduğum bu hotel bundan sonraki süreçte tatil konaklamalarımda tercih edeceğim yerlerden biri olacak.

Similar Posts

One Comment

  1. Acaba Turan Prince Residence oteline gitmek istiyorum otelle ilgili bir kaç soru sorsam yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler,
    Canan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir