Google Chromebook Pixel

Google, yeni dokunmatik dizüstünü bilgisayarı Chromebook Pixel’i tanıttı.İşte özellikleri:

Rahatça görmek için:4.3 milyon piksel – çıplak gözle her görünmez – net metinler, canlı renkler ve ekstra geniş görüş açıları sunmak için birlikte çalışır. 12.85 “ekranı herhangi bir dizüstü bilgisayarın yüksek piksel yoğunluğu ve web için tasarlanmış bir 3:2 fotoğraf formatı iyi kullanmak için bu piksellerin her biri koyar.

Dokunarak iletişim:Uygulamalar yoluyla pencereler, dokunarak  Organize ve parmağınızın ucuyla fotoğrafları düzenleme. Dokunmatik etkin Gorilla A 0.55mm katman ® görüntü netliği koruyarak ekrana doğrudan erimiş cam pürüzsüz bir dokunuş etkileşimleri sağlar.
En iyi için:Chromebook Piksel, en sevdiğiniz Google ürünleri – YouTube, Gmail, Videoyla Sohbet ve Drive gibi – parlaklık.
Uygulamaların en iyi yolu:Bot-up saniye içinde ve hızlı kalır, Piksel neredeyse sıfır kurulum veya bakım gerektirir ve dahili virüs koruması ile birlikte geliyor. En iyisi, her birkaç hafta kesintisiz güncellemeleri ile güncel kalır. Dahili LTE Verizon ağ üzerinde ABD’nin en büyük, en hızlı 4G LTE ağı (LTE modeli opsiyonel) hızlı bağlantı sunar.
İçinde ve dışında hassaslık:Piksel gereksiz veya rahatsız edici bir şey bırakarak, bir anodize alüminyum alaşım bir sıkı tolerans için işlenir.Delikleri vida görünmez, gizli ve stereo hoparlörler sorunsuz arkadan aydınlatmalı klavye altında sıkışmıştır.

Arkadan aydınlatmalı klavye
Ekran ve klavye backlights odanın ortam aydınlatması ve nasıl Piksel kullanıldığını hem yanıt. Örneğin, bir tam-ekran video izlerken, klavye otomatik olarak uygun bir seviyeye karartır.
Cam Touchpad
Bir Touchpad hissediyorum ve hassas bir dizüstü dikkatinizi çeken ilk şeylerden biridir. Piksel kullanıcısının, kazınmış camdan yapılmış analiz ve olağanüstü düzgünlük ve doğruluk için lazer mikroskop kullanılarak işlendi.
Hızlı bağlanabilirlik
Piksel iki tam yerleştirilmiş antenler ve çift bant desteği için bir endüstri lideri WiFi aralığı sayesinde vardır. LTE, makinenin içine doğrudan mühendislik sayesinde, mobil indirme hızları (LTE modeli opsiyonel) 100Mbps kadar ulaşabilir.

google chrome book piksel

Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran
Piksel ekranı herhangi bir laptop ekran inç başına en yüksek piksel var – ve bu dokunmatik bulunuyor. 0.55mm Gorilla ® Glass tabakası – tipik telefonlar ve tablet için saklıdır – yüksek görüntü kalitesi, zengin renk ve 178 ° görüş açısı koruyarak ekrana doğrudan birleşir.

chromebook piksel   chromebook pikxel.
Boy menteşesi
Bir piyano menteşe mümkün, tek bir parmak ile Piksel açmak ve kapatmak için yapar sadece, aynı zamanda Wi-Fi anten aralığı artırmak ve makineyi serin tutmak yardımcı olmak için bir soğutucu olarak hareket için tasarlanmıştır.
Kristal netliğinde ses
Güçlü, yüksek kaliteli hoparlörler, şık, işlenmiş alüminyum tasarımı korumak için klavyenin altında gizlidir. Özel bir dijital sinyal işleme motoru da gerçekçi ses teslim sağlanması, netlik için konuşmacılara ayarlamada yardımcı olur.
Lightbar
Rahat görünsün  diye.
Tüm Özellikler
Ekran

3:2 en boy oranına sahip 12.85 “ekran
239 ÜFE 2560 x 1700
400 nit ekran parlaklığı
178 ° ekstra geniş görüş açısı
Girişler

Gorilla ® Glass çoklu dokunmatik ekran
Arkadan aydınlatmalı klavye Krom
Tıklanabilir, kazınmış cam Touchpad
Tümleşik 720p HD kamera
Boyut / Ağırlık

297.7 x 224.6 x 16.2 mm
£ 3,35 / 1,52 kg
Endüstriyel tasarım

Anodize alüminyum işlendi
Hiçbir görünür delikleri ile aktif soğutma
ENERGY STAR ® sertifikalı
CPU

Intel ® Core ™ i5 işlemci (Dual Core 1.8GHz)
Intel ® HD Graphics 4000 (Entegre)
Limanlar

2 x USB 2.0
mini ekran portu
SD / MMC kart okuyucu
Bellek

4GB DDR3 RAM
Depolama

Üç yıl 1 için bir terabayt Google Drive bulut depolama
32GB katı hal sürücü (LTE modelinde 64GB) 2
Ses

Combo kulaklık / mikrofon jakı
Dahili mikrofon dizisi
Gürültü iptali için Entegre DSP
Güçlü stereo hoparlörler netlik ayarlı
Pil

Yukarı aktif kullanımda 5 saat (59 Wh pil) 3
Bağlantı

Dual-band WiFi 802.11a/b/g/n 2×2
Bluetooth ® 3.0
LTE modem Dahili (LTE modeli)
Ek hizmetler

Üç yıl 1 için bir terabayt Google Drive bulut depolama
GoGo 12 ücretsiz seans ® Inflight İnternet
Verizon Wireless (LTE modeli) mobil genişbant 2 yıl için 100 MB / ay. Taşıyıcı şartlar ve koşullar geçerlidir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir