Tebrikler! Bu yazıyı okumakla tam 25 puan kazandınız. şifrenizi profilinizdeki puanınızın yanında bulunan (+) işaretine tıklayarak açılan sayfaya girdiğinizde puanınız hesabınıza aktarılacaktır.

Bilardo Sporu

Gönderen Editor Tarih Ocak - 17 - 2012

Gençlerin belirli bir yaşa geldikten sonra adına girdikleri internet siteleri veya televizyon dizileri onların düşünmeyen, üretmeyen ve yenilikçi olmayan nesiller olmasına hizmet ediyor. Ailelerin baskıları ise gençlerin aileleri ile çatışmasına neden olmaktadır.

Halbuki gençlerin oynayabilecekleri gibi bir var. masasının etrafında konuşulanlar hiç bir tartışma programında veya en komik dizide konuşulmayan türdendir. Bunun yanında el göz koordinasyonunu sağlayan vuruşlar ve çalışmalar da yine aynı şekilde fiziksel gelişimi sağlayacaktır. Unutmayın ki sürekli klavyesinde duran eller zamanla fizyolojik bozukluğa uğramaktadır.

Bunların yanında bilardo toplarının gidişlerini, hızlarını ve birbirine vuruşlarını düşündüğümüzde oynayan kişilerin geometrik zekasını geliştirdiğini de ispatlamıştır.

Sonuç olarak  gerçek sosyalleşmenin olduğu bir ortamda gençlerin yetişmesi bilgisayar ekranının karşısındakinden daha faydalı olacaktır.

Cevapla

Anket

  • Derse girmeden önce hazırlık yapıyor musunuz?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası