|

Android taraftar uygulaması

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı için geliştirilen haber uygulaması sade bir arayüz ve hızlı kullanım ile takımınızın haberlerine ulaşmanızı sağlıyor.

Türkiye’nin en güçlü üç takımı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın milyonlarca taraftarı var. Bu basit Android uygulamaları da bu kulüplerin taraftarlarına hitap ediyor.

Android taraftar uygulaması                                 Android taraftar uygulaması2

Cepane’nin geliştirdiği Beşiktaş Haber, Fenerbahçe Haber ve Galatasaray Haber adlı uygulamalar, internet sitelerinden indirdiğiniz takımla ilgili haberleri çekiyor ve sadece kendi takımınızla ile ilgili haberlere ulaşmış oluyorsunuz. Uygulamanın sunduğu tek şey haberler değil tabii ki.

Puan durumu, fikstür, canlı skor, canlı anlatım ve multimedya kategorileri de takımınıza özel seçenekler sunuyor.

Uygulama, haberleri spor kaynaklarından çekiyor. Bu kaynakları sekmeler halinde gezebiliyorsunuz. Bazı kaynaklarda genel futbol haberlerini de görebiliyorsunuz. Haber okuma konusunda bir sıkıntı yaşatmıyor uygulama.

Puan durumunda Süper Lig, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, 1. Lig,Basketbol erkekler ve kadınlar yer alıyor. Türkiye Kupası yer almıyor ne yazık ki.

Fikstürü de haberlerde olduğu haber kaynaklarından çeken uygulama, bu konuda farklı bir seçenek sunmuyor. Canlı Skor ve Canlı Anlatımlar da haber kaynaklarından çekiliyor ve maç oynanırken aktif oluyorlar.

Multimedia’da ise Radyo, Youtube, TV’de Spor (O gün yayınlanan sporprogramları) ve takımınızın kadrosu yer alıyor.

Radyo dinlemeniz için eklenti indirmeniz isteniyor. Biz bu eklentiyi indirmedik ve pek tavsiye etmiyoruz açıkçası. İstediğiniz radyo’yutelefonunuzdan ya da internetten kolayca takip edebilirsiniz.

Uygulamanın Beşiktaş versiyonu için buraya tıklayın.

Fenerbahçe versiyonu için buraya tıklayın.

Galatasaray versiyonu için buraya tıklayın.

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir