10 000 Dolarlık Android telefon Vertu Ti

Android telefonların en pahalısını Vertu çıkardı. El yapımı olan telefon lüks kesime hitap ediyor.Oldukça yüksek fiyatlı Symbian telefonlarından hatırladığımız Vertu’nun Titanyum ve Safir kaplamalı Android telefonu Vertu Ti’nin satış fiyatı tam 10.000 Dolar.

Lüks modelleri ile kendine ait bir kesime hitap eden VertuAndroid kullanan ilk telefonu Vertu Ti modelini ve fiyat bilgilerini açıkladı.

 

Qualcomm Snapdragon S4 1.7 GHz işlemciye ve 1 GB RAM‘e sahip Vertu Ti3.7 inç ekrana sahip. 8 MP arka kamerasıyla 1080p video kaydı da yapabilen Vertu Ti1.3 mp ön kameraya sahip. 64 GB depolama alanına sahip olan bu cihaz, Android 4.0 ile birlikte satışa sunuluyor. 1250 mAh‘lik bataryaya sahip Vertu Ti’nin kutu içeriğinde ise araç şarj kiti, deri kılıf ve kulaklık gibi aksesurlar yer alıyor.

vertu ti

 

Vertu Ti İngiltere’de yapılan 184 el yapımı parçadan imal edilmiş ve herVertu Ti sanatçısının imzasını taşıyor. Donanımsal özelliklerinden çok dış tasarımı ile ön plana çıkan Vertu Ti deri, titanyum ve safir karışımı bir dış kasaya sahip. Titanium Black Leather, Titanium Pure BlackTitanium Black Alligator ve Titanium Black PVD Red Gold olmak üzere 4 farklı modelde satışa sunulan Vertu Ti‘nin her modelinin tasarımında kullanılan materyallere göre kendine ait bir satış fiyatı bulunuyor. Ancak bu fiyatların10.000 Dolar ile 22.000 Dolar arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Kaynak:shiftdelete.net

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir