7 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

7 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları Cumartesi

07.12.2013 Bugünkü Burç Yorumları
Oğlak – Kova – Balık – Koç – Boğa – İkizler – Yengeç – Aslan – Başak – Terazi – Akrep – Yay

7 Aralık 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Kendinize olan güven ve yeteneklerinizi bugün ortaya koyabilirsiniz. Yapılan görüşme ve toplantılarda birlikte çalıştığınız insanların destek alabilirsiniz. İlerleyen günler içinde ne yapmak istiyorsanız planlayın ve kafanıza bu planları başarı ile uygulayacağınızı yerleştirin. Kendine güven ve liderlik yetenekleri bugün daha kuvvetlenmektedir. Bunları avantaj olarak kullanın. Açık görüşlü olmaya özen gösterin, şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eski eşinizle hukuksal sorunlar yaşayabilir, buna bağlı maddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

7 Aralık 2013 Kova Burcu Yorumu
Bugün yakın çevrenize karşı her zamankinden daha duyarlı olmayı başarabilirseniz, iş hayatınızda sizin için çok olumlu sonuçlar getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirmek için ısrarla mücadele etmelisiniz. İşinize kuvvetli ruhsal enerjinizi yansıtarak ilerlemeler kaydedeceksiniz. Öğrenme gücünüz oldukça kuvvetli, hiçbir yeni öğreti sizleri korkutmamalı. Zorlandığınız ne varsa bugün ele alın, başarılı sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz. Özel yaşamınızda ise kötü bir dönemin bitişi, yeni ve olumlu bir dönemin başlangıcı sizler için. Evli ve birbirine gönül bağı kuvvetli Kova’lar aşkınıza, sevginize sahip çıkın ve beraberliğinizin temellerini kuvvetlendirip hayat yolunda birlikte yaşlanmak için yeni bir adım atın.

7 Aralık 2013 Balık Burcu Yorumu
Gökyüzü duygusal konularda yaşanan olumlu gelişmelerle, yeniden hayatın keyfine vardığınız güzel ve keyifli bir güne işaret etmekte. Yaşadığınız güzel gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden, duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Bu konuda geçmişte yaşadığınız acı deneyimleri unutmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır. İş hayatınızda ise resmi evraklarla ilgili her şeyi okuduğunuzdan emin olmalı ve sizin kontrolünüzden geçmeden hiçbir şeyin altına imza atmayın. Gözünüzden kaçan ufak bir ayrıntı, finansal problemler yaşamanıza sebep olabilir.

7 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu
Gökyüzü ruhsal enerjinizi yükseltiyor ve adeta tıkandığınız her konuda nefes aldığınızı hissediyorsunuz. Hüzünlerinizi, kaygılarınızı arkanızda bırakarak hem iş hem de özel hayatınızda kendinizi son derece enerjik ve huzurlu hissedeceksiniz. Çözüme kavuşturmakta zorlandığınız, dikkat gerektiren konuları bugün gündeminize almalısınız. Özel yaşamınızdaki sorunları uzlaşmacı tavrınızla aşarak, yeni ve huzurlu bir başlangıç yapabileceksiniz. Uyumlu davranışlarınız sizi her anlamda kazançlı çıkartacak.

7 Aralık 2013 Boğa Burcu Yorumu
İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir, tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar, yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşkın ve doğru insanın size nerede, nasıl geleceğini bilemezsiniz.

7 Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, enerjinizi doğru kullanmanız ve önemli kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. İşle ilgili konularda pire için yorgan yakabilirsiniz, geri dönüşü olmayan girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Kendinizi huzurlu hissetmek için çabalamalısınız. Gerekirse dostlarınızla sıkıntılarınızı paylaşmalı ve iş yerinde gerginlikler içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise gergin ruh haliniz tartışmaları da beraberinde getirir. Hayattan bıkmış, her şey üzerinize geliyormuş hissinden bir an önce sıyrılabilmek için harekete geçmelisiniz. Dua edin, meditasyon yapın ve her şeyden önemlisi yaşamak için ne kadar çok sebebiniz var bunların idrakine varın.

7 Aralık 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün yüreğinizden gelen sese kulak verin. Başarıya giden yolda karşılaşabileceğiniz zorlukların sizi korkutmasına izin vermeden, emeğiniz ve azminizle her şeyin üstesinden gelebileceğinizi bilincinizde oluşturun. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini, neler yapabileceğini bilir ve rotasını istediği yönde tayin eder. Maddi olarak şartlarınızı iyileştirmek için bazı düzenlemelerde bulunmanız sizleri rahatlatacak ve daha doğru kararlar almanızı sağlayacaktır.

7 Aralık 2013 Aslan Burcu Yorumu
Kendi doğrularınızı bulabilmiş olmanın huzuru ile seçimlerinizi netleştirecek ve yol ayrımındaysanız doğru kararlar alıp uygulayacaksınız. İş hayatınızda parlak zekanızı konuşturacağınız bir gündesiniz. Bugün sahne sizin, tüm yeteneklerinizi ortaya koyun ve mükafatınızı alın. Özel yaşamınızda ise enerjiniz yükseliyor. Kaybettiğiniz heyecanı, coşkuyu yeniden yaşayabileceğiniz bugünleri iyi değerlendirmeli ve kendinize yaptığınız bir yatırım olarak görmelisiniz. Zorluk çektiğiniz hemen her konuda isteklerinize ulaşacak, huzur ve başarıyı yakalayacaksınız.

7 Aralık 2013 Başak Burcu Yorumu
Yaptığınız işte önemli konuşmalar, görüşmeler ve kalıcı iş birlikleri olabilir. Bu olumlu enerjiyi kariyer hayatınızı yeniden şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzün ön plana çıktığı bu süreçte kariyer hayatınızda hızlı ve istikrarlı bir başarının içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz bir terfi ya da başvurudan olumlu sonuç alabilir, güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Bekar ve beraberliği olmayan Başak’lar ise aşk hayatınızda duygusal bir yakınlaşma aşka dönüşebilir.

7 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün duygusal hayatınızla ilgili derin düşünceler içinde olabileceğinize işaret etmekte. Geç kalmışlıkların pişmanlığından sıyrılıp bir an önce neler yapabileceğinizi düşünmeniz yararınıza olacaktır. Kendinizi ait hissetmediğiniz bir beraberliğin içindeyseniz artık uzaklaşıp yolunuzu çizmenin zamanı geldi. Sezgilerinize ve kalbinizdeki sese güvenin. İş hayatınızda ise bir takım gecikmeler yüzünden yaşanacak tartışmalara karşı sakin davranın ve toleranslı olun. Kazanan ve takdir edilecek kişi siz olacaksınız.

7 Aralık 2013 Akrep Burcu Yorumu
Önemli iş teklifleri alabilir, yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan, cesur adımlar atmaktan korkmayın. Uzun zaman sonra yaşanan bu gelişmelerin, kaybetme korkunuzu yükseltmesine izin vermeyin. İsteklerinizi gerçekleştirebiliyor olmanın mutluluğunu deneyimleyeceksiniz. Bugünü sizler için özel kılan durum seçimleriniz. Kişisel olarak kendinize vereceğiniz değer ve sezgilerinizin sesine kulak vererek ilerlediğiniz takdirde olumlu sonuçlar alabileceksiniz. Özel yaşamınızda da sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

7 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu
Bugün gökyüzünün olumlu etkileri sizleri daha sakin ve ılımlı bir ruh haline büründürecek. Bu sayede daha sağlıklı kararlar alacak ve ilişkilerinizde olumlu deneyimler yaşayabileceksiniz. Aşk hayatınızda sürprizlere hazırlıklı olun. Uzun süredir işsizseniz ya da yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız harekete geçmeli ve bu konu ile ilgili tüm görüşmelerinizi tamamlamalısınız. Ne kadar sosyal olursanız isteklerinize ulaşmanız o denli kolay olacaktır. İstek ve şartlarınıza uygun gelişmeler yakalayarak, uzun süren bir karanlıktan sonra aydınlığa geçiş ve yükselişi deneyimleye bileceğiniz zamanlardasınız.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir