Bosh Çocuk Şenliği

Bosch Ev Aletleri’nin çevre bilincine sahip nesiller yetiştirilmesine katkı sağlamak hedefiyle hazırladığı Bosch Çevre Kulübü web sitesi, çok özel bir şenlik ile açılıyor…

Çocukların aileleri ile birlikte keyifli ve sürprizli aktiviteler ile eğlenceyi doyasıya yaşayacağı Bosch Çevre Kulübü Açılış Şenliği’ne katılacak 50 şanslı kişiden biri olmak isteyenlerin tek yapması gereken ise web sitesine girip, 21 Haziran 2011 tarihine kadar ilgili formu doldurmak!

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece günlük yaşamımızı değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, çevre bilincine sahip nesiller yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla hazırladığı yepyeni web sitesi www.bosch-cevrekulubu.com’un açılışını kutluyor. Bosch, yayın hayatına, 4 – 7 yaş grubundaki çocukların, çevre ile ilgili temel bilgileri eğlenceli bir şekilde öğrenmesini amaçlayan Minikler Kategorisi ile merhaba diyen platformun açılışa özel olarak 25 Haziran Cumartesi günü 14:00-18:00 saatleri arasında, keyifli ve sürprizli aktivitelerle dolu bir şenlik düzenliyor.

Bosch’tan, her 50. kişiye, ailesi ile birlikte davetiye Kemer Golf&Country Club’da düzenlenecek Bosch Çevre Kulübü Açılış Şenliği’ne, sadece 50 şanslı çocuk, ebeveynleri ile birlikte katılabiliyor. Şanslı isimler arasında yer alabilmek için ise web sitesindeki formu doldurmak yeterli. Bosch, Çevre Kulübü Açılış Şenliği Katılım Formu’nu dolduran her 50. kişiye, şenlik davetiyesi hediye ediyor. 50 şanslı çocuk ve ebeveynlerinin birlikte katılacağı ve eğlenceyi doyasıya yaşayacağı Bosch Çevre Kulübü Açılış Şenliği’ne davetiye kazanmak isteyen herkesin, 21 Haziran Salı gününe kadar web sitesindeki formu doldurması gerekiyor.

Formu doldurun, ailecek eğlenceye doyun Haydi, siz de hemen www.bosch-cevrekulubu.com/form adresine tıklayın, Bosch Çevre Kulübü Açılış Şenliği Katılım Formu’nu doldurun, 50 şanslı çocuktan biri sizin çocuğunuz olsun, tüm aile eğlenceye doysun.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir