27 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Gönderen Editor Tarih Kasım - 26 - 2013

27 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Oğlak – Kova – Balık – Koç – Boğa – İkizler – Yengeç – Aslan – Başak – Terazi – Akrep – Yay

27 kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük, var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız projeleri daha verimli bir şekilde sonuca ulaştırabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde birtakım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi, ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmak olmalıdır.


Ortak iş yaptığınız kişilerle ortak noktalarda bulaşamadığınız takdirde, birlikte yola devam etmek yerine, yolunuza tek başınıza devam etme kararı almanız sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Cesur adımlar atmanız gereken bir dönem sizleri karşılamakta. Bugünlerde gerçekleştireceğiniz disiplinli çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayacaksınız. Uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir, karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, yapabileceklerinizin farkındasınız, bu da sizleri güçlü kılacak. Özel yaşamınızda ise duygularınızı dengelemeyi başardığınız anda huzuru yakalayabileceksiniz.

27 kasım 2013 Balık Burcu Yorumu
Konsantrasyonunuzun çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Dikkat gerektiren çalışmalarınızı bugün ele alabilirsiniz. Öğrenme gücünüz son derece yüksek. Toplantılar, görüşme ve girişimler için olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir zamandasınız. Popülaritenizin yükselmeye başladığı şanslı bir süreç sizler için. Tamamlanmamış, eksik kalmış tüm işlerinizi bugün gözden geçirip kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini ve neler yapabileceğini bilir, rotasını istediği yönde tayin eder. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmelerle uzun zamandır eş ya da sevgilinizle mücadele ettiğiniz bir konuda kazanacağınız zaferle haklı galibiyetinizin sevincini yaşayacaksınız.


Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde yaşanacak gelişmelere dikkat çekmekte. Bugün dialoglara önem verin. İş birlikleri sizi olumlu yönde etkileyecek. Yeni fikirlere açık olursanız maddi manevi kazançlı çıkacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz olumlu haberi bugün alabilir, kariyer hayatınızda önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise olumlu etkiler ve yenilikler söz konusu. Yeni bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Evli ve beraberliği devam eden Koç’lar, iletişime önem verdiğiniz takdirde her ikinizi de mutlu edecek gelişmelerle ilişkinize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

27 kasım 2013 Boğa Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, inatçı tavırlar sergilememeniz için uyarıyor sizleri. Gün içinde dua ya da meditasyonla ruhsal enerjinizi dengelemeli ve ikili tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. İşinizle ilgili önemli kararları bugün almamanız faydanıza olacaktır. Gelen teklifleri akıllıca değerlendiremeyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınlarından kaynaklanacak olumsuzluklara karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koymalı, gerekli gereksiz ilişkinize müdahil olamayacaklarının farkına varmalarını sağlamalısınız.

27 kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, işinizle ilgili konularda oldukça dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bir anlık öfke ve kızgınlıkla yanlış kararlar alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın fevri davranışlarına aynı şekilde karşılık vermemeli ve aile bireylerinizle ilişkilerinize önem vererek hareket etmelisiniz. Bugün kendinizi oldukça gergin ve huzursuz hissedebilir, ne olacaksa olsun tarzında davranışlar içinde bulanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi anlamaya çalışarak hareket etmeli, kalbini kıracak davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.


Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde olan biten olumsuzluklardan uzak durmanız ve mümkün olduğunca fikir beyan etmemeniz için uyarıyor sizleri. Bugün yalnız kalmaya ve ruhunuzu dinlendirmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Dışarı çıkın, hava alın, dolaşın ve kendinize zaman ayırın. Böylelikle olumsuz enerjilerin sizi etkilemesine izin vermemiş olacak ve iç huzurunuzu yakalayabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliğiniz hakkında yakınlarınızdan gelecek uyarılara karşı duyarlı olmalı, önemli kararlarınızı bir an evvel alarak uygulamaya başlamalısınız.

27 kasım 2013 Aslan Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün, ani kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. Özellikle işinizle ilgili konularda anlık kararlar almanız, zor durumda kalmanıza ve kendi işinizi çıkmaza sokmanıza sebep olabilir. Bugün günü olabildiğince mantık çerçevesinde değerlendirip günlük akışın dışına çıkmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise güveni sorgulayacağınız, ait olma kavramının önemini düşüneceğiniz bir gündesiniz. Sevda mı, güven mi, aşk mı korku mu? Duygularınız doğrultusunda düşünceleriniz netleşecek ve yeni başlangıçlar yapacaksınız. Bekar Aslan’lar, eski sevgiliden gelecek haberle duygularınız alt üst olabilir.

27 kasım 2013 Başak Burcu Yorumu
Ortak iş yaptığınız kişilerle ortak noktalarda bulaşamadığınız takdirde, birlikte yola devam etmek yerine yola kendi başınıza devam etme kararı almanız sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Cesur adımlar atmanız gereken bir dönem sizleri karşılamakta. Bugünlerde gerçekleştireceğiniz disiplinli çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayacaksınız. Uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir, karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde, yapabileceklerinizin farkındasınız, bu da sizleri güçlü kılacak. Özel yaşamınızda ise duygularınızı dengelemeyi başardığınız anda huzuru yakalayabileceksiniz.


Gökyüzü bugün, sezgilerinizin olağanüstü yoğun olacağına işaret etmekte. Rüyalarınız, sezgilerinizin yolunuzu aydınlatan ışık gibidir adeta. Birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz ve isteklerinizi netleştirerek rotanızı belirleyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikteliği devam eden Teraziler, eşinizin size olan sevgisini tüm benliğiyle ifade etmesi ile moral bulacaksınız. Beraberliği olmayan Terazi’ler, bugün dışarı çıkın ve karşı cinsin ilgisine duyarsız kalmayın.

27 kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu
Gökyüzü sizleri her zamankinden daha cesur adımlar atmanız için destekliyor. Mecburiyetlerden dolayı sabır ve fedakarlık gösterdiğiniz konularda yapacağınız çıkışlarla, kimsenin sizi suiistimal edecek davranışlar içinde bulunmasına fırsat vermeyeceksiniz. Ses tonunuzdaki kararlık ve davranışlarınızdaki tutarlılık karşısında şaşkına dönecek insanları karşınızda görmeye hazır olun. İş hayatınızda maddi gelişmelerle moral bulacak ve sürpriz alımlar gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek haberlerle mutlu olacak, size duyduğu saygı ve sevginin gücünü bir kez daha iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

27 kasım 2013 Yay Burcu Yorumu
Arkadaşlık ilişkilerinizde fikir ayrılıkları yaşamanız olası. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda geri çekilin ve tartışmaya girmeyin. Aynı şekilde aşk hayatınızda da bu sorunu yaşamanız olası. Sebep parasal konular da olabilir. Sağduyulu davranın ve sonrasında pişman olacağınız ani kararlar ve fevri davranışlardan kaçının. Bu dönemde hiç aklınızda yokken bir mülk edinebilirsiniz. Ruhsal dengeleri, kuralları ve ilahi gerçekleri anlamakta deneyimleriniz çoğalacaktır. Geçmişte kalması gereken düşünce kalıplarından vazgeçmek ve yeniliklere başlamak için favori bir gün.

Cevapla

Anket

  • Zeka Oyunlarını Sever misiniz?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası