23 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Gönderen Editor Tarih Kasım - 22 - 2013

23 Kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Sevgili Oğlak’lar, bir beraberlik içinde değilseniz aşk kapınızı çalabilir. Beraberliği devam eden ve problemler yaşayan Oğlak’lar ise ilişkinizi kurtarabilmeniz, var olan sorunların üstesinden gelebilmeniz için gökyüzü tüm gücüyle destekliyor sizleri. Ruhunuzdaki aşk sözlerinize dökülsün ve aşkınız hayat bulsun. Bu olumlu etkiler kariyer hayatınızda da maddi şanslar ve statünüzün yükselmesi açısından oldukça önem taşımakta. Oturup kendinize, yaşadığınız sorunlara isyan etmek yerine kendinizi toparlayın ve bu güzel etkinin gücünden olabildiğince faydalanın.


Gökyüzü günler sonra rahat ve huzurlu bir günü müjdeliyor sizlere. Uğraşmak zorunda kaldığınız hemen her konuda, ilahi bir gücün yardımı almışçasına yaşanacak olumlu gelişmelerle huzur bulacak ve kendinizi her anlamda özgür hissedeceksiniz. Beklediğiniz, sürekli ertelenen bir ödeme bugün gelebilir. Özel yaşamınızda ise korkularınızın üzerine üzerine gitmeli ve olumlu enerjinizle isteklerinizi gerçekleştirmek için mücadele etmelisiniz. Kişisel bakımınız içinde oldukça uygun bir gündesiniz.

23 Kasım 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün yaptığınız hemen her işte sebebini bilmediğiniz bir şekilde tereddüt yaşayabilir, karar vermekte ve uygulamakta zorlanabilirsiniz. Enerjiniz öylesine yüksektir ki, pozitif yönde kullanamadığınız takdirde sizi zorlayabilir. Yanlış kararlar almanıza ya da tam tersi kararsızlığınız yüzünden fırsatlar kaçırmanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı sabrınız taşmak üzere. Siz ne kadar özverili ve ilgiliyseniz onun bunu görmezden gelmesi, üstünlük kurma çabaları çileden çıkmanıza neden olabilir. En iyisi sakinlikle rahatsızlıklarınızı ifade ederek orta yolu bulmanız olacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Balık’lar, yeni bir birlikteliğe adım atmak üzereyseniz karşınızdaki insanı biraz daha yakından tanımaya çalışın.

23 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda rakipleriniz tarafından oynanan oyunların gün yüzüne çıkacağına işaret etmekte. Onlarla hareket eden herkesin şaşkınlığı uzun süre hafızanızda yer edecek gibi. Her şey yoluna girmeye başlıyor ve zaman sizin lehinize işliyor. Siz yeter ki suskunluğunuzu muhafaza ederek akışa ayak uydurun. Finansal konularda ağır ilerleyen işleriniz hızlanmaya başlıyor ve rahatlıyorsunuz. Özel yaşamınızda da uzun zaman sonra huzur ve mutluluk sizlerle. İletişime verilen önem ve karşılıklı anlayış aşkı küllerinden alevlendirirken tadını çıkarın. Bekar Koç’lar sizler de bugün alacağınız bir mesaj, haber ya da telefonla heyecanlanabilirsiniz. Eski bir ilişki ile ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Gökyüzü bugün yorgun ve durgun halinizden sıyrılarak, yükselen enerjinizle hayranlık uyandıracağınıza işaret etmekte. Bugün neyle karşılaşırsanız karşılaşın çözüm odaklı hareket edin ve kazanın. Özel yaşamınızda ise gölgeli günler sona eriyor eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun olduğu aşkın tutkusunun yüksek olduğu zamanlar. Eşinize, sevgilinize ilginizi göstermekten çekinmeyin ve bir olun. Hayatın güzelliklerini birlikte fark edin ve paylaşın.

23 Kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda uyumlu davranışlarınızın getireceği avantajlara işaret etmekte. Bugün hayatın akışı ile bütünleşmenin keyfini çıkaracaksınız. İşinizle ilgili önemli görüşmelerinizi bugün gerçekleştirmeye özen göstermeli ve isteklerinizin üzerine giderek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle duygusal bağınızın yükselmesi ile sevgiyle gelen güç birliği yapacaksınız. Bu yaşamınızın her safhasına olumlu olarak yansıyacak.

23 Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Gökyüzü şanslı, keyifli ve sağlıklı bir günü müjdelemekte sizlere. Bugün her işiniz kolaylıkla ilerler ve kendinizi ifade etme gücünüz çok yüksektir. Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekecek ve size olan hayranlığın artmasını sağlayacaktır. Bu hayranlık sadece fiziksel anlamda değil, zekanız ve bilginizi birleştirerek işinize olan hakimiyetinizle de ilişkilidir. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel hayatınız. Eş ya da sevgilinizin görmezden geldiğiniz ya da iyi niyetli düşündüğünüzden dolayı fark edemediğiniz bazı davranışları sizi rahatsız edebilir. İlişkinizin bundan sonraki gidişatı için kendi içinizde derin düşüncelere dalabilir ve kararlar alabilirsiniz.


İdeallerinizi, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız bugün. Kendinizi kariyer hayatınızda yeni bir sürecin içinde bulacaksınız. Popülaritenizin yükseleceği bugünü akıllıca değerlendirdiğiniz takdirde çok ciddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Yurt dışı kaynaklı konularda önemli bir görev alabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken nokta çevrenizdeki negatif insanların etkisinde kalmadan, hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz olmalıdır. Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden, hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız insanların üzerinizde baskı kurmalarına fırsat vermiş olursunuz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsin yoğun ilgisi, birlikte olduğunuz insanın alakası sizleri memnun edecek. Özellikle yeni bir ilişkinin içinde Aslan’lar karşılıklı sevgi ve anlayışın tadına vararak, özel hayatın yaşama bakış açınızı nasıl da olumlu yönde değiştirebildiğinin farkına varacaksınız.


Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınıza karşı tutumunuzun oldukça önem taşıdığı konusunda sizleri uyarıyor. Durup dururken alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek onları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Kontrollü olmanızda fayda var. İşlerinizin planladığınız hızda gitmemesi sizleri gergin bir ruh hali içine soksa da öfkenizi sizi önemseyen insanlardan çıkarmamayı öğrenmelisiniz. Bugün maddi konularda oldukça şanslı bir süreçtesiniz. Yeter ki olumsuz düşüncelerinizden bir an önce uzaklaşın ve işinize her zamankinden daha fazla önem gösterin. Özel yaşamınızda ise birlikteliği olan Başak’lar, eş ya da sevgilinize daha fazla vakit ayırmalısınız. Onun da ilgisini çeken aktiviteler hazırlayarak ilişkinizi canlandırmalısınız.

23 Kasım 2013 Terazi Burcu Yorumu
Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması, ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise artan sorumluğunuz sizleri zihinsel ve bedensel olarak yoruyor. Ancak bu sürecin sonunda bunun mükafatını fazlasıyla göreceksiniz. Ticari konularda ilişkilerinizin gittikçe önem kazandığı bu süreçte sabırlı olmanız gerekmekte.

23 Kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün sizleri oldukça duygusal davranmaya iterken, bir o kadar da enerjinizi yükseltiyor. Sevgi ve şefkate fazlasıyla ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz. Böyle bir günde yaşamınızda size yakın olan insanlarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak kararlar alabilirsiniz. Samimiyetten uzak kişilerin yaşamınızda olmasına tahammülünüz kalmadı. İş ve özel yaşamınızda radikal kararlar alabilir, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak yeni bir yere taşınabilirsiniz. Oldukça güçlü bir dönemin başlangıcındasınız. Çözüm aradığınız hemen her konuda isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

23 Kasım 2013 Yay Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri. Çalışansanız işveren ve müdürlerinizle iletişime önem verin, sakin davranarak olayları büyütmemeye özen gösterin. İşverenseniz çalışanlarınız arasında sürekli baş gösteren huzursuzluğu bir an evvel sona erdirecek yaptırımlarda bulunmanızın zamanı geldi. Birçok fırsat, iş yerinde yaşanan “sen-ben” tartışması yüzünden geldiği gibi değerlendirilemeden gitmektedir. Aklınızı ve otoritenizi kullanmamanız için hiçbir sebep yok. Özel yaşamınızda ise yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelip günün stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Bu esnada sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınız canlanabilir.

Kaynak: Hürriyet Aile

Cevapla

Anket

  • Dersler nasıl geçiyor?

    Sonuçlar

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Arama

Site Haritası

Site Map | Site Haritası